Autor Zpráva
Black
Profil *
Ahoj mám stránku s černým pozadím. Na stránce mám index kde je odkaz na definici css vzhledu. Z toho indexu pak přecházím na různé stránky stylem <a href='index.php?page=dalsistrana> ... a podobně. No a vždy při přechodu ze stránky na stránku vždycky než se stránka načte se oběví napřed celé bílé pozadí a pak až se načte css styl a to je problém. Přechod z té černé na bílou je vždycky jako rána pěstí. Nedá se nějak fikaně tomuhle chování zabránit? Nechci měnit pozadí na bílé a ani se mi nechce to celý řešit nějakym ajaxem. Můžete mi poradit?
_es
Profil
To je záležitosť prehliadača, čo zobrazuje medzi načítaním rôznych stránok, ovplyvníš to len nepriamo, možno by pomohlo upraviť stránky podľa článku Na co stránka čeká.
Jan Tvrdík
Profil
Black:
černým pozadím
Pokud je obrázkové, tak pod něj dej černou barvu.
margin
Profil *
Black:
oběví napřed celé bílé pozadí a pak až se načte css styl
Styl by se měl načíst z keše prohlížeče, takže za prakticky nepostřehnutelnou dobu. O kešování je poslední část článku, na který odkázal _es.
Pokud na nic nepřijdeš, tak budeš muset dát odkaz na živou ukázku, jinak budeme jen hádat a budeš dostávat jen všeobecné rady.
Kubo2
Profil
Já bych to černé pozadí úplne předevšetkým definoval v hlavičce:
<HTML>
<head>
<style>
 BODY { background-color: black; }
</style>
<title> ... </title>
</head>

</HTML>
jenikkozak
Profil
Kubo2:
Já bych to černé pozadí úplne předevšetkým definoval v hlavičce
To není třeba. Pokud bude barva uložená v externím souboru, tento soubor se při přechodu na další stránku (pokud není blbě nastaven) nestahuje znovu, takže rozdíl mezi dobou aplikace stylu zapsaného v hlavičce a v externím souboru bude zanedbatelný.
Kubo2
Profil
jenikkozak:
Aha, to jsem nevědel.


margin:
..."budeš muset ukázat na živou ukázku."

já souhlasím s marginem. Nejprve to třeba vidět, až potom sa dá rozhodnout, o co jde a řešit to.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0