Autor Zpráva
Michal Pelikán
Profil
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak nastavit content language stránky, která obsahuje text ve více jazycích. Web je dělaný ve třech jazycích, kdy homepage pro jednotlivé země je v urlo jako .eu/cs-CZ/, .eu/sk-SK/, .eu/en-GB/. Rád bych ale využil také hlavní stránku na .eu/ jako jednoduchý rozcestník (volba země). U každé země chci ale krátký popis služeb v odpovídajícím jazyce a teď nevím, jak to nastavit, aby si tu rozcestníkovou homepage Google nepřiřadil jen k jedné zemi a jazyku.

Mám přiřadit <meta http-equiv="Content-Language" /> třikrát (za každý jednotlivý jazyk a zemi) nebo jde nějak nastavit jazyk i třeba konkrétnímu odstavci?

Nebo nemám raději nastavovat nic a nechat vyhledávač ať s tím nějak naloží?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Michala Pelikána:
nebo jde nějak nastavit jazyk i třeba konkrétnímu odstavci?
Jde. Ale žádnou vyhledávačovou zázračnost bych si od toho nesliboval.
Michal Pelikán
Profil
Děkuji. Žádný zázrak si opravdu neslibuji. :) Jen bych nerad vlastní vinou web navždy zaškatulkoval třeba pro Slovensko.

EDIT: Odkazovaný web pouze popisuje rozdíly mezi international a multilingual. Já hledám spíš, jak provést to označení v praxi.
LaMMa
Profil
Napr. šupni každú zem aj s popisom do samostatného divu a nastav mu atribút lang
Michal Pelikán
Profil
Myslím, že přesně tohle jsem hledal :) Děkuji
Chamurappi
Profil
Reaguji na Michala Pelikána:
Myslím, že přesně tohle jsem hledal
A na to jsem tě odkázal.

Odkazovaný web pouze popisuje rozdíly mezi international a multilingual
Nechápu. Kde?
Michal Pelikán
Profil
Máte pravdu. Už nevím kudy a jak, ale dostal jsem se předtím sem. Zřejmě jsem měl moc otevřených tabů a špatně mezi nimi proklikl. Omlouvám se vám ;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0