Autor Zpráva
vena
Profil *
Zdravím :-)

Nevím si rady, banner se mi nezobrazuje na serveru. Do HTML kódu jsem přidal obrázek s odkazem na nějaké stránky, v index.html u mě je vše OK, po nahrání indexu.html na FTP server se banner nezobrazí. Nevíte v čem je chyba? Nebo je tam nějaká delší časová prodleva než se banner na serveru zobrazí? (nahráno <24 hod.)

Děkuji :-))
Keeehi
Profil
vena:
Nejspíše máš špatně zapsanou cestu. Zkontroluj si velikost písmen. Windowsům je to jedno, ale linuxovému servru ne. Případně nám dej o odkaz na živou ukázku a řekni, kam jsi ten banner nahrál vzhledem k tomu, kam si nahrál index.html (stejná složka, nebo někam jinam)
vena
Profil *
Keeehi:
Velikost písmen v pořádku, jpg. je ve stejné složce jako předchozí a index.html, na to jsem si dal pozor. Ještě jsem měl dodat, že se jedná o FTP hosting 10MB u sebregu, ale to bych snad třema větama a 4 malými obrázky překročit neměl ne :)
Keeehi
Profil
vena:
Na hostingu to víceméně nezáleží. Hlavně po nahrání na ftp by se změna měla projevit okamžitě. Není třeba den čekat. Bez odkazu se ale z místa nejspíš nepohneme.
vena
Profil *
Keeehi:
Ve zdrojovém kódu stránky ty dva konkrétní řádky (dva vložené obr)právě chybí :-( Pokusím se to nějak upravit, ale zajímavé, že ve WS to jde :(
Keeehi
Profil
Tak ještě jednou. Napiš adresu toho webu, jinak se nepohneme.

vena:
ty dva konkrétní řádky (dva vložené obr)právě chybí
Buď se tam nová verze, nenahrála (nějaký problém s přenosem), nebo jsi tam nahrál omylem starý soubor, nebo za to může cache.

že ve WS to jde
Co je WS?
vena
Profil *
Keeehi:
Už jsem to vyřešil :-) Neuzavřený tag </a> použito chybně na obou řádcích
Potom to ale mate, když to windovs zobrazuje jak má, i odkaz funguje :-((

Každopádně díky za reflexi ;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0