Autor Zpráva
pospa669
Profil
Dobrý den, chci se teptat o malou radu. Dělám si stránku a vyřešil jsem to tak, že mám jako pozadí obrázek, texty dávám do vrstev, vše dělám ve front page. Ale obrázek chci ponechat obrázkem, protože přes image-maps tam mám nadělané hypertextové odkazy v různých oblastech. Všechno mám v pohodě, ale jenu věc ne. Když si tu stránku otevřu na malém monitoru (ten obrázek má velké rozlišení), tak se mi pohled na stránku zobrazí směrem vlevo. Ale já chci, aby když někdo příjde na tu stránku, aby viděl střed toho obrázku (osu), zoom si dá, jaké bude chtít( optimální 100%), prostě osu, která vede středem. Jestli vám pomůže, jak ten obrázek vypadá (http://www.image-maps.com/uploaded_files/6201207110641065_pozadi.jpg). Text ve vrstvě už v té oblasti mám, jenom říkám ten pohled na stránku, aby se ocentroval, něco jako na youtube. Děkuji za vyřízení
jenikkozak
Profil
pospa669:
Bude lépe, když místo mapy použiješ klasické odkazy s obrázkem na pozadí.
Obsah stránky můžeš centrovat např. s pomocí této nápovědy.
Trochu mimo téma: Pokud má ten web být trochu oficiálnějšího rázu, zkus použít nějaké méně výstřední písmo, které se lépe čte. Zkus odstranit ten tmavý rám - stránka pak nebude tak ponurá a zbavíš se problémů s různými šířkami prohlížečů - kdo bude mít úzký prohlížeč, tomu zobrazíš jen část obrázku.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0