Autor Zpráva
kuna.vaclav
Profil
Zdravím,
mám jeden menší problém. Na webovky tvořené css a html jsem pomocí dostupného java pluginu (jquery innerfade) udělal proměnné pozadí. Všechno funguje jak má, ale nedaří se mi měnit velikost fotek na pozadí dle velikosti okna. Je možné je formátovat na absolutní velikost, ale to je mi k ničemu.
Přikládám živou ukázku.
Díky moc za radu
Vašek
Sir Tom
Profil
kuna.vaclav:
Také zdravím, velikost obrázků na pozadí se běžně při změně okna nemění. Pro tvůj požadavek by bylo nejlepší vložit přes pozadí tag img (který by měl 100% výšku a 100% šířku) a měnilo by se pouze jeho src. Můžeš zkoušet čarovat s background-size (http://stackoverflow.com/questions/1341358/set-size-on-background-image-with-css), ale to nebude fungovat ve všech prohlížečích.
jenikkozak
Profil
kuna.vaclav:
Zkoušel jsi aspoň malinko hledat? Takové přání se tu už mockrát opakovalo. Zkus vlákno Pozadi na celou stranku bez použití absolutního umístění.
kuna.vaclav
Profil
Zdravim. Díky za tipy. Vyzkoušel jsem všechno a bohužel neslavil úspěch. Pořád se to nějak pere s s tím JS pluginem.
Nakonec jsem zkusil to vyřešit JS query s dalším externím pluginem a to sice funguje, ale pouze na první fotku z té sekvence, druhá zůstává v původní velikosti. Nevíte, co s tím? ukázka
Díky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0