Autor Zpráva
user243
Profil
Dobrý den,
chtěl jsem svoje stránky přepracovat, protože jsem různé části přidával v různou dobu a je z toho taková fungující slátanina. Ale když změnil jen doctype na:
<!doctype html>
tak ie stránku pořád jen načítalo, načítalo a načítalo, když už se zobrazilo pozadí, jednotlivé divy a obrázky, tak chyběl obsah - text, který postupně zobrazuji přes js. Proto jsem z kódu začal postupně odstraňovat tagy <script> i <noscript>, ale pořád se to nechtělo načíst, nakonec jsem odstranil i styl a stránka se bez problémů načetla.
Nejpodivnější je, že takto zlobí jen úvodní stránka, ostatní se zobrazí relativně hned a dobře.
Nebyl jsem si jistý, do jaké diskuze téma zapsat, takže se předem omlouvám.
živá ukázka
_es
Profil
user243:
text, který postupně zobrazuji přes js
Aký je účel takého niečoho? Vyhľadávače taký text nezaindexujú. Čo návštevníci bez JS?
Link by mal byť len v hlavičke (alternatívne CSS pre vypnutý JS): Hlavička » link
Tipujem nejaké problémy so súbormi Behavior.
Chamurappi
Profil
Reaguji na usera243:
Zakousnuls mi Explorer, čímž můj zájem řešit tvůj problém s vykreslovacím režimem poněkud opadl.
Z čeho jsi usoudil, že se stránka nenačítá ve standardním režimu?

Ve zdrojáku vidím:
   <script type="text/javascript">
  /* pro ie musi byt text/javascript...*/
Jak jsi na to přišel?
user243
Profil
mno, vše v kódu je, jen se mění viditelnost pomocí opacity; pro uživatele bez js je mezi tagy <noscript> link na styl, který vše zviditelní, mám jej umístěný až v body, protože jsou to stránky dělané na html 4.01, kde se <noscript> do <head> nepíše;
s behavior jsem si už nevěděl rady, protože i když mám *.htc v kořeni webu a v css na ně odkazuji relativně/absolutně/cesta v uvozovkách/apostrofech/bez tak to pořád nereaguje;
nicméně jsem tedy odstranil behavior z css a v Knize návštěv začal fungovat v ie hover efekt na příspěvcích, ale úvodní stránka se pořád jen načítá a načítá;


Chamurappi:
tuším, že jsem měl jen <script src="js/all_in_1.js"></script> a v ie mi nechtěly fungovat nějaké věci;
stránka se načítá, ale jak je dole v ie ten bar, tak se úplně nenačte a nakonec mi také celé ie zamrzne;
_es
Profil
user243:
html 4.01, kde se <noscript> do <head> nepíše
To si sa dozvedel kde?
user243
Profil
validátor mi to pošeptal a shadowbox volám až na konec stránky, aby se dřív zobrazil obsah; jak jsi postnul link, tak jsem si všiml, že je tam nějaké nastavení init(options, callback), které neumím správně zapsat;


ie mi teď pro změnu hlásí, že: Aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku.
_es
Profil
user243:
jsem tedy odstranil behavior z css
Nie celkom.
user243
Profil
už je to úplně, teď se zase neukáže text

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0