Autor Zpráva
Stig001
Profil
Dobrý den, potřeboval bych poradit s názvem obrázku, aby byl ve formě odkazu, uvedu to raději na příkladu: Na webu mám tzv. lightbox a pokud kliknu na libovolnou fotku, tak ona se zvětší a v rámečku to píše její název tak, jak je to předdefinováno atributem title. Já potřebuji, aby právě tento název byl jako by odkaz a šlo na něj kliknout, v důsledku toho by se pak zobrazila jiná html (resp. php) stránka. Dá se to nějak udělat ? Děkuji.
Stig001
Profil
Nevím, jestli jsem to vysvětlil jasně, klikněte třeba sem: http://radekcaga.wz.cz/2012_vsetin_1sekce.php .... když kliknete na jakoukoliv fotku, zobrazí se v lightboxu její název tj. název rally a název jezdce a já bych potřeboval, aby ten název jezdce a rally byl formou odkazu a nevím, jak to udělat, Díky, snad to někdo bude vědět.
Taurus
Profil
Na to bude zřejmě potřeba nějaký jiný lightbox, který umí html.
http://planetozh.com/projects/lightbox-clones/
Stig001
Profil
Ten můj html umi, exportuje to do html a já to pak převádím do php, neboť tam potřebuji provádět i jiné operace, ale koukal jsem na ten odkaz a našel jsem tam kod, který to splňuje, jen nevím, kde se píše ta adresa, na kterou se to má odkázat, vypadá to asi nějak tak po úpravě:
<a href="velky_obrazek.jpg" data-milkbox="milkbox:g1" title="&lt;a href=#&gt;This is a link&lt;/a&gt;" ><img src="izmensenina.jpg"  /></a>
Nevím, co tam znamená ten atribut data-milkbox , každopádně ale potřebuji, aby se mi pak otevřel soubor např. "fotogalerie.php" , odkaz se tam již po tomto kroku ale zobrazuje (chybí jen cesta).


Tak jsem to zkoušel tak dlouho, než jsem to uvedl do provozu, už je to OK :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0