Autor Zpráva
Parsek96
Profil *
Ahoj vsem, mam takovyto problem - potreboval bych mit odkaz pres swf soubor, bohuzel neni mozne tento odkaz mit uvnitr swf souboru, tak jsem to chtel vyresit tim, ze to vse zabalim do <a href ..., odkaz se vytvori, ale v okamziku, kdy na nej najedu mysi, nezorazi se rucicka pro odkaz, ale stale jen sipka. Zkusil jsem pridat cursor:pointer, ale nic se nezmenilo. Nenapada vas neco, jak toho dosahnout?

        <a style="margin-left: 8px; margin-top: 8px; margin-right: 8px; display: block; cursor: pointer;" href="/link" target="">
          <object    style="width: 273px; height: 329px;" type="application/x-shockwave-flash" data="test.swf" width="273" height="329">
              <param name="loop" value="false" />
              <param name="movie" value="test.swf" />
              <param name="wmode" value="transparent" />
          </object>
        </a>
Trejpa
Profil
Parsek96:
Pokud ten blok nemá sám o sobě reagovat na myš, tak ho můžeš překrýt absolutně pozicovaným odkazem změněným na blok a roztaženým na jeho velikost.

#obal { width: 273px; height: 329px; position: relative; }
#obal a { width: 273px; height: 329px; position: absolute; top: 0; left: 0; display: block; }
<div id=obal>
  <object>
    …
  </object>
  <a href="#odkaz"></a>
</div>
Parsek96
Profil *
Existuje i neajky jiny zpusob? Potiz totiz je - omlouvam se, ze jsem to nezminil predem - toto potrebuji uvnitr jedneho jquery carousel/slideru a jakmile tam pouziji neco absolutniho, tak se mi to cele rozhodi.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0