Autor Zpráva
KrlinM
Profil *
Zdravím
Mám odkaz z nadřazené stránky(indexu) do Iframu (pro změnu obsahu v iframu), takto mám udělané menu. problém vznikne když chci odkaz v nadřazené stránce"otevřít v novém okně", otevře se pouze obsah v Iframu. Jak mám tedy udělat aby se na novém okně otevřela nadřazená stránka i se změněným obsahem v iframe?
Dale bych se chtěl zeptat, jestli je možné dostat se do nadřazené stránky se specifickou načtenou stránkou v iframe zapomoci klasického vyhledávače, napsalo by se třeba "www.stranka.cz/projekt" a načetla by se nadřazená stránka s iframe ve kterém se zobrazuje stránka Projekt.
Nebo lze toto udělat jinak než pomoci tagu iframe?, potřebuju aby se nadřazená stránka načetla jen jednou.(kvůli velikosti)

Omlouvám se jestli se tu už podobné téma řešilo, nebyl jsem schopen vyjádřit tagy, pod kterýmy bych to hledal :D
Děkuji moc
Str4wberry
Profil
Řešení s rámy je mít na každé stránce obsah s menu. Tím docílíte unikátní URL pro každou stránku.

Další možnosti řešení viz Skládání stránek z kousků.
margin
Profil *
KrlinM:
potřebuju aby se nadřazená stránka načetla jen jednou.(kvůli velikosti)
Předpokládám, že HTML nebude nějak extra velký a ostatní, co se opakuje na dalších stránkách, jako obrázky, styly, skripty... se díky kešování načte z keše prohlížeče.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0