Autor Zpráva
pefetofo
Profil
Dobrý denň mám v html menu v iframe aby som ho mohol upravit na jednej stranke a upravylo by sa všade , všetko je v pohode až na to že keď stlačim neake tlačitko v menu neotvori mi to normalne ako stranku ale otvori mi tu stranku iba v tom rámčeku. Ako spravím aby mi to otvorilo normalne ? ... Ukážka : http://palcidesign.6f.sk/pepe.html
ALLSSA
Profil
pefetofo:
Já osobně bych to vkládal přes externí soubor php. Vytvoříš si soubor s menu (bude tam pouze menu a nic jiného) s koncovnkou php a do stránky ho vložíš pomocí
<?php include("menu.php"); ?>

Pokud trváš na vkládání přes iframe, tak zkus toto.
pefetofo
Profil
ALLSSA:
Ďakujem :)
pefetofo
Profil
Ešte jedna otázka.

Ak dám do <iframe width="auto" <--- bude to fungovať ???
margin
Profil *
pefetofo:
Bude, úplně stejně jako <iframe width="letadlo"
panther
Profil
pefetofo:
bude to fungovať
proč si tohle nezkusíš? Vyzkoušet si to lokálně na počítači ti zabere menší časový úsek než psát dotaz sem a čekat na odpověď.
pefetofo
Profil
margin:
Bude, úplně stejně jako <iframe width="letadlo"
Auto neznamená autíčko ale automaticky :) to je totiž po anglicky ;)
Fisir
Profil
Reaguji na pefetofa [#7]:
Auto neznamená autíčko ale automaticky :) to je totiž po anglicky ;)
margin tím chtěl říct, že to fungovat nebude, stejně jako nebude fungovat <iframe width="letadlo".
margin
Profil *
HTML specifikace říká, že width může být jen číslo nebo údaj v procentech, neplatné deklarace (auto, aircraft, letadlo, jako-vrata...) jsou ignorovány. Tyto chyby odhalí český validátor. W3C validátor jen pokud validuje HTML5 dokument, jinak je na takové chyby krátký.

Mohl bys sice napsat <iframe style="width:auto" ... v CSS, na je totiž , to avšak to funguje jinak, než si představuješ, a také hodnota auto je výchozí hodnotou CSS vlastnosti width (a nedědí se), takže i když tuto deklaraci explicitně uvedeš, nic se tím nezmění.

Napiš, čeho chceš dosáhnout, třeba se najde řešení.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0