Autor Zpráva
NikerCZ
Profil
Mám problém mám uplně super stránky ale nefunguje mi tam fixed position v chromu to jde ale v IE tak bych potřeboval poradit jaky udělat že když někdo příjde na stránku zjistí prohlížeč a podle toho načte stránku
http://nikercz-lp.wz.cz/test/home.php
Davex
Profil
NikerCZ:
Dělat super stránky zastaralým způsobem není dostatečně cool. Udělej to moderně a používej standardní vykreslovací mód.
peteo
Profil
NikerCZ:
možno by to chcelo testovať i rozlíšenie.
spodok stránky nevidím, ten zelený text je urezaný.
Rozlíšenie 1280x800.
lorin
Profil
//OT:

NikerCZ:
mám uplně super stránky
Promiň, nechci ti kazit idee, ale pojem "úplně super stránky" dle mého označuje něco trochu jiného než tu (s prominutím) patlaninu, na kterou tu odkazuješ. Nehanil bych je tolik, kdyby to nebyla stránka nabízející tvorbu stránek.

Tvoje představa o validním kódu?

OT//
Tomáš Hubík
Profil
NikerCZ:
Já se obávám, že tady je fráze "mám uplně super stránky" opravdu nevhodná. Tedy pokud se nejedná o vtip. Nebudu hodnotit stránky co se grafiky týče, protože se o grafice hovořit nedá (jak napsal lorin, je to patlanina). Co se týče tvých problémů, position:fixed ti nebude fungovat pokud nebudeš používat standardní vykreslovací mód jak napsat Davex. Navíc v tomto případě je použití position:fixed zbytečné.

Doporučuji přečíst si jakpsatweb.cz pěkně od začátku a začít znova. Vzhledem k tomu, že nabízíš své služby na prodej, měly by tomu odpovídat.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0