Autor Zpráva
nemamRad
Profil *
Mám problém s internet explorerem 10. Mám na jedné stránce 25 audio zvuků. Vše mám v tagu audio. ve všech prohlížečích se vždy načtou všechny, ale internet explorer 10 mě zase hnul žlučí. Když je prohlížeč a nebo server vytížen tak prostě ten prohlížeč nenašte všechny zvuky a controler píše u některých "chyba: Nepodporovaný typ zvuku nebo neplatná cesta k souboru" což je holý nesmysl. Zkoušel jsem různé parametry tagu audio ale nic nepomáhá... taky jsem zkoušel použít onload a načítat jeden po druhém. nic nepomáhá. Potřeboval bych nějaký script který by v případě že controler zvuk nenačetl ho načet znova a znova dokud to neprojde. Ale ten sestavit neumím. Pomůže mi s tím prosím někdo? Děkuji
_es
Profil
nemamRad:
taky jsem zkoušel použít onload a načítat jeden po druhém.
A akým konkrétnym spôsobom si to skúšal?

Možno je chyba niekde inde, možno by pomohla „živá“ ukážka.
nemamRad
Profil *
Tady je živá ukázka http://www.frenzytone.com/index.php?page=pianozaloha no a u internet exploreru 10 se prostě občas nenačtou všechny zvuky a já nevim jak to udělat aby se načetly všechny. Ideální řešení by pro mě bylo překontrolovat nějak javascriptem jestli byl soubor načten a pokud ne tak znovu načíst.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0