Autor Zpráva
pikingmen
Profil *
Zdravím,
ve škole jsem dostal takovej ukol, moc si s tím nevím rady. takže prosím někoho koho tyto věci baví jestli by mi to nemohl vypracovat :) Děkuji
(alespon kostru)

Webové stránky budou na téma „MOJE BYDLIŠTĚ“
1. Hlavní stránka bude rozdělena na 4 rámy. Nejprve 2 vodorovné A: 25% a B: 75% a rám B bude rozdělen na 3 svislé X:15%, Y:60% a Z:25%
2. Rám A: zde bude velkým barevným písmem na barevném pozadí uprostřed název bydliště
3. Rám X: zde bude seznam s odrážkami (plná kolečka) 3 hypertextových odkazů na stránky hlavy státu, hlavního města ČR a hlavního města regionu na vhodném barevném pozadí, protože pokud na odkaz najedu myší, tak bude mít žlutou barvu. Seznam bude zarovnán vlevo
4. Rám Y: zde bude vycentrované nějaké foto mého bydliště, které bude mít uprostřed definovanou kulatou klikací plochu s poloměrem o velikosti asi 10% daného obrázku. Odkaz z této plochy bude mít i alternativní text „NAPIŠTE STAROSTOVI“. Po kliknutí na tento odkaz se dostanu na email konkrétní osoby. Pod fotem bude za silnější barevnou vycentrovanou čarou krátký text, který bude popisovat dané město (čtvrť)
5. Rám Z: zde bude na vhodném barevném pozadí nadpis „REGISTRACE NÁVŠTĚVNÍKŮ“ a pod ním tento formulář: první text – jméno, druhý text – příjmení, třetí text – heslo, čtvrté bude textové pole o pěti řádcích a 40 sloupcích a bude před ním napsáno „VLOŽTE VZKAZ“ a na dalším řádku bude následovat tlačítko pro odeslání
6. Rám Z:varianta č.2
Zde bude tabulka, která bude obsahovat seznam památek nebo statistické údaje o obyvatelích
Velikost a typ písma nechávám na vašem uvážení, konkrétní barva je definovaná pouze v rámu X
Stránka bude rozvržena tak, aby zabírala jednu obrazovku. Do složky nezapomeň umístit i použité fotografie
jenikkozak
Profil
Domácí úkoly za tebe dělat nebudeme.
margin
Profil *
Základní kostry jsou k nalezení na www.jakpsatweb.cz. Je možné, že se na něčem zasekneš a neporadíš si s tím, ale ten základ bys měl zvládnout sám.
Já osobně ti nedám žádný kód, ale pokud ti nebude něco fungovat, tak ti můžu napsat, v čem máš chybu a kde najdeš řešení.
pikingmen
Profil *
no,dík

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0