Autor Zpráva
blazej44800
Zdravim

Keď používam Bootstrap, je potrebné použiť ešte nejaký reset.css alebo to už je implementované v boostrap.min.css?
shaggy
Nepoznám bootstrap, ale reset.css nie je nikdy nutné použiť.
ninja
blazej44800: reset.css s boostrap nepoužívej.
blazej44800
tiez mi to pride ako blbost, ked si potom pozriem v prehliadaci cez debugovaci nastroj pocet zdedenych css vlastnosti, tak to musi byt o

Tiež mi to príde ako blbosť, lebo keď si pozriem v prehliadači cez debugovací nástroj počet zdenených CSS vlastností prvkov, tak to musí byť určite spomalenie vykreslenia.
shaggy
Tak prečo ho používaš? Ja som nikdy nepochopil výhodu týchto CSS "knižníc". Maximálne budeš používať hotové riešenia a nikdy sa nenaučíš urobiť niečo poriadne sám.
Preto sa radšej venuj štúdiu CSS, potom sa nebudeš musieť pýtať, či je potrebné použiť reset, alebo nie.
Str4wberry
Výhoda je zřejmá. S knihovnou je web hotový dřív, než se bez knihovny vytvoří CSS soubor.
joe
Str4wberry:
Výhoda je zřejmá. S knihovnou je web hotový dřív
Tím tvrzením bych si nebyl tak jistý. Pokud ze začátku uděláš web do předem dané mřížky, jde to (asi) celkem rychle, ale pokud jsi pak v průběhu vývoje někde nucen předem určenou mřížku nedodržovat, už je s tím víc práce.

blazej44800:
Tiež mi to príde ako blbosť, lebo keď si pozriem v prehliadači cez debugovací nástroj počet zdenených CSS vlastností prvkov, tak to musí byť určite spomalenie vykreslenia.
S tím naprosto souhlasím.
Str4wberry
Řekl bych, že i následné modifikace budou v součtu s knihovnou jednodušší a rychlejší.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: