Autor Zpráva
alfons
Profil *
Můžete mi někdo poradit proč nejde nastavit černé pozadí a bílý text? Vlastně to nejde ani v Opeře změnit styl na Vysoký kontrast.

http://paste.ofcode.org/jnnz5NMaYC5xCJ7BVWgv3L


myslím aby celé tělo stránky bylo černé a všechen text byl bílý
shaggy
Profil
Na tej tvojej odkázanej stránke vidím biely text na tmavošedom pozadí, takže to očividne ide ;-)
Áno, je mi jasné, že ide o ten kód, ktorý tam je a nie o tú stránku, ale ak chceš poradiť, tak daj odkaz rovno na stránku a nie na kód (zaberie ti to rovnaký čas, ako to kopírovanie kódu).
+ nikde tam nevidím, že by si nastavoval čierne pozadie a biely text.
alfons
Profil *
žádná stránka neexistuje, a na to publikování nemám autorská práva, chci si to jen přiizpůsobit aby se mi to dobře četlo
shaggy
Profil
alfons:
na to publikování nemám autorská práva
Však si to už publikoval. Ale keď nechceš poradiť, mňa to netrápi.
Inak, namiesto vymýšľania výhovoriek, si mohol odpovedať na to, prečo nikde v tom kóde nevidím tebou spomínaný zápis čierneho pozadia a bieleho textu.
PecanCZ
Profil
a co tak změnit body,div,h1,h2,h3,h4,p {background-color:white;color:black;} na body,div,h1,h2,h3,h4,p {background-color:black;color:white;}?
alfons
Profil *
PecanCZ:
No to jsem právě zkoušel před tím ale to dělá jen to že to obarví černě jen to co je bezprostředně pod textem, já potřebuju celý ten text černě. Důvod proč jsem zkoušel
body,div,h1,h2,h3,h4,p {background-color:black;color:white;} protože to v testuju opeře s invertováním do režimu B/W takže když tam dám
body,div,h1,h2,h3,h4,p {background-color:black;color:white;} tak bych očekával, že se to v Opeře inveruje naopak; ale každopádně ani při jednom nedocházím k tomu černému tělu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0