Autor Zpráva
propitak
Profil
Zdravím,

mohl bych poprosit o radu. Provozuji phpbb fórum, kde je funkce cenzura slov. Přes tuto funkci mam nastaveno, že určité slovo mohu nastavit, že se zobrazuje jako odkaz (například nastavím, že místo slova unibet dám <a href="http://www.bettingtour.net/link6">unibet</a>. Pak se v textu zobrazuje toto slovo jako odkaz.

Problém nastává, pokud se toto slovo dostane do nadpisu tématu. To mi rozhodí Titulek stránky, popis stránky i vlastní zobrazení nadpisu tématu, viz kopie kódu:

<title>3.1. / 18:00 Valj Semerenko - Henkel 1 @ 1,85 ... 6/10 (<a href="http://www.bettingtour.net/link6">Unibet</a>)</title>

<a class="maintitle" href="viewtopic.php?t=25880&amp;start=0&amp;postdays=0&amp;postorder=asc&amp;highlight=">3.1. / 18:00 Valj Semerenko - Henkel 1 @ 1,85 ... 6/10 (<a href="http://www.bettingtour.net/link6">Unibet</a>)</a>

Jak je vidět, tak vznikne html kód, kde jsou v sobě dva odkazy href a to je ten problém, který řeším, protože samozřejmě jeden z nich není ukončený a dělá mi to trochu paseku.


Otázka: Jde v html/php/scriptech vytvořit odkaz v odkazu, něco v tomto smyslu:

<a href="http://www.111.cz">nějaký dlouhý text ve kterém je ještě <a href="http://www.222.cz">DRUHÝ ODKAZ</a> jeden odkaz</a>

ale aby to fungovalo, tedy využít něco jiného než <a href
jenikkozak
Profil
Snažíš se dosáhnout toho, aby se při kliknutí na část textu zobrazily dvě stránky, nebo jen chceš obejít chybně fungující pravidlo? Pokud jde o druhou možnost, bude asi lépe toto pravidlo změnit.
Marschmallow
Profil
propitak:
Odkaz v odkazu? Proč to neuděláš třeba takhle:
<a href="http://odkaz1.cz">Začátek odkazu 1 </a><a href="odkaz2.cz">Vnořený odkaz 2 </a><a href="odkaz1.cz>Pokračování a dokončení odkazu 1</a>
Sice neřeším tvůj problém, ale přijde mi to přehlednější, navíc se ti nebudou "křížit" ty odkazy.
propitak
Profil
Marschmallow:
Takto by to samozřejmě bylo v pohodě, ale to mi redakční systém phpbb neumožní.

Hledal jsem vše možné iframe či script, ... Script jsem dokonce našel, ale pak se odkaz zase nezobrazoval v nadpisu tématu.

Možná takové řešení ani neexistuje, nevím.

to jenikkozek: po kliknutí zobrazení dvě stránky najednou to nechci (i když na to jsem našel script).

Jde o to, že v phpbb fóru mají lidé seznam nových témat a ty názvy témat jsou samozřejmě klikací, že se prokliknou a čtou dané téma. A já potřebuji, aby určitá slova, která se v těch klikacích nadpisech, změnili také na odkaz. Tím vznikne ten odkaz v odkazu (automaticky ho phpbb vytvoří). A jde mi o to, že když bude chtít člověk číst článek, tak si klikne na nadpis tématu, ale když bude chtít kliknout na to klíčové slovo, tak aby se mu otevřel ten druhý odkaz.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0