Autor Zpráva
RastyAmateur
Profil
Zadravím,

mám další problém, mám stránky a pod menu bych chtel dat obrazek. Kdyz jsem do stylu dal background-color: black; bylo to černé, smažu to a je to bílé, avšak já tam chci obrázek, který se mi nezobrazuje. Skusil jsem si to dát na kamarádův web, podle kterého to dělám, a tam mi to fungovalo. Posílám zde svůj web zazipovaný, a poprosil bych někoho, kdo má čas a chuť, jestli by mi s tím nepomohl.

Kde mám chybu, že se mi obrázek neobjeví jako pozadí "div.menu_hlavicka"?

Děkuji...

http://www.usch**ovna.cz/zasilka/QIDPANJMC8A7SDPC-T3B Ty hvezdicky jsou tam proto, ze mi to pri odesílání hlásilo sprosté slovo, prosím smazat ;)
janbarasek
Profil
RastyAmateur:
Pozadí divu má obecný předpis tento:

background-image: URL('pozadi.gif');

Ohlídej si, jestli je cesta k obrázku napsána správně a jestli je DIV dostatečně velký, aby se tam obrázek vešel. To je nejčastější chyba.
RastyAmateur
Profil
Je menší, zkoušel jsem si to na tom webu kamaráda, a tam mi to dungovalo, jen to bylo menší a tak se opakoval...
Bubák
Profil
RastyAmateur:
Posílám zde svůj web zazipovaný
Posíláš ho zaRARovaný, proprietární formát, fuj!
Máš chybně cesku k souboru hlavičky, zkoukni Lomítka a tečky v adresách souborů a oprav podle získaných poznatků.
Dodatek: koukám, že tam máš ještě jedni chybu, která způsobí, že ti to nebude fungovat na linuxovém serveru, bo tam se rozlišuje velikost písmen, třebas IMG.PNG a img.png sou dva rozdílné názvy, u kterých je jen jistá podobnost.

janbarasek:
jestli je DIV dostatečně velký, aby se tam obrázek vešel
Pokud se obrázek nevejde zobrazí se jeho část, kerá část to bude, závisí ba background-position, výchozí je levý horní roh.
RastyAmateur
Profil
děkuji

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0