Autor Zpráva
Ladislav Balon
Hezký den,
web http://vipzakazka.cz se mi zobrazuje špatně na tabletu a i v prohlížečích na PC a notebooku při zvětšení. Nevíte v čem je problém? Zkoušel jsem se hrabat v CSS ale marně.
Chyba spočívá v posunutí pozadí (odsazení zprava) + také nalevo nahoře bych při určitém rozlišení potřeboval tu ikonu té nezávazné konzultace skrýt nebo zmenšit.

Díky za rady
lionel messi
Ladislav Balon:
také nalevo nahoře bych při určitém rozlišení potřeboval tu ikonu té nezávazné konzultace skrýt nebo zmenšit.
S tým ti pomôže media queries - nastavíš si rozlíšenie a dáš ikonke display:none, čo spôsobí, že pravidlo sa aplikuje len od/do určitej šírky.

Trebárs takto:
@media screen and (max-width: 480px) {
#akce {display:none;}
}

tú ikonku zviditeľníš od šírky 480px.
Ladislav Balon
lionel messi:
Díky, ta šířka je ošetřená od 1360px ... ještě jen - neví někdo proč je posunuté to pozadí? Podezření mám na .wrapperhtml :))
Tomáš123
Ladislav Balon:
Ako to myslíš posunuté, ja mám všetko v strede.
Ladislav Balon
Tomáš123:
Pokud si stránku zvětšíš a posuneš scroll barem napravo.. uvidíš ;) nebo stačí web zobrazit na tabletu, tam je to taktéž posunuté. Je to v několika divech a myslím, že to bude např. i v id="services" -> tam by mělo být také něco špatně.. nevím už opravdu :/
Tomáš123
Ladislav Balon:
Bohužiaľ neviem o inom spôsobe ako dať tam namiesto width:100%;, toto width: 1905px; a urobiť responzívny dizajn.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: