Autor Zpráva
RastyAmateur
Profil
Dobrý den,

mám hlavičku vloženou (<?php include "hlavicka.php" ?>) a chtěl bych, aby v té hlavičce byl odkaz na aktualizaci stránky. Jde to nějak? Nechtěl bych to na všech těch stránkách dávat zvlášť...

Vím že je to blbost, ale aby jste mě lépe poprosili dám sem něco, co jistě nefunguje <a href="refresh">Aktualizovat</a> nebo <a href="this_page">Aktualizovat</a>...

Děkuji, doufám že jste mě pochopili tak, jak jsem myslel... :-)
juriad
Profil
<a href="#">Aktualizovat</a>
Ale nějak postrádám uživatele, který by to používal. Každý ví, že tlačítko na aktualizaci stránky je hned vedle adresního řádku.
_es
Profil
juriad:
<a href="#">Aktualizovat</a>
Obávam sa, že uvedený odkaz neaktualizuje nič. Len pridá za adresu znak #, alebo odstráni časť adresy za znakom # - ak nejaká je.
Bubák
Profil
juriad:
Při odkazu na kotvu se dokument ze serveru nestahuje, ke znovuzačlenění stránky nedojde.
RastyAmateur:
Koukni na Objekt window » Objekt window.location, ale myslím si stejně jako juriad, že takový odkaz nemá smysl.
juriad
Profil
Jo máte pravdu. Jedinou možností je zdá se JS. PHP nelze použít z důvodu možného přepisování URL a tedy odkaz by vedl na nechtěnou variantu stránky.
ProbablyYes
Profil
RastyAmateur:
<a href="#" OnClick="location.reload(true); return false">odkaz</a>
Chamurappi
Profil
Reaguji na juriada:
Odkaz <a href=""> by možná mohl odkazovat na stávající URL. Ale nemám to moc vyzkoušené, zkusím si to tady:
Pokus

Hm, tak v Exploreru 7 to vede na adresu bez GET parametrů. Asi to nebude moc spolehlivé.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0