Autor Zpráva
aadam
Profil
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli je možné pomocí html kodu otevřít na dálku program, který má přístup ke kamerovému s. Potřebuji se dálkově kdykoliv připojit na určitou web. str. , díky které mohu sledovat kamery a to vše bych potřeboval udělat pomocí html.
Kamerový systém má vlastní ip ale chci po napsání ip adresy zobrazit nejdříve zaheslovanou str. a po zadání hesla být přesměrován na kamery.
Jak na to?
rovi
Profil
Viděl bych to na na zaheslování adresáře pomocí .htaccess a .htpasswd jinak samotná ip kamera by měla umět autorizovat stránku...
aadam
Profil
Já mám právě problém že kamery nejsou ip a mám je napojené na pc kde je vše zaznamenáno pmocí aplikace, kterou jsem dostal spolu s kamerami. Potřeboval bych dálkově pomocí .html spoštět v pc ten program a nevím jestli to dokáže jen html kod spouštět z plochy .exe soubor.


Jinak díky za radu přes co "heslovat" :-)
rovi
Profil
:D Ne, html kod ti nespustí .exe z plochy. Zkus jinej sw k těm kamerám.


Umí to posílat obrázky z kamery na ftp? Jestli jo, založ si hosting a nahrávej to tam. A je doufám jasné, že když je kamera připojená k pc a pc k internetu, tak když vypneš pc, na kameru se nedostaneš...
aadam
Profil
No jasne ja pc nevypinam protoze potrebuju nonstop nahravat a myslim ze to ftp umi tak vyzkousim zalozit a napisu jestli se povedlo a dekuju za rady.
Marschmallow
Profil
aadam:
Kouknul bych se na článek od Jiřího Macichy na Vysílání z webkamery

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0