Autor Zpráva
tomas2245
Profil
Zdravím mám stránku ktorá sa úplne v pohode zobrazí na Mozzile, Chrome atď... dokonca aj na novom IE..
ale na tom starom IE neviem verziu... ešte na Win7 tá základná tak tam to robí problémy..
stránka sa načíta po panel s obsahom ale mám tam napríklad galériu s inputami a to už tam proste nie je... nestačí tam dopísať doctype html alebo niečo také..? som v tomto amatér takže bol by som veľmi rád ak by mi niekto s týmto pomohol.. :) mám tam iba <!doctype html> ale skúšal som aj iné a nepomohlo..

Vopred ďakujem, Tomáš.
juriad
Profil
Dodej odkaz na web, který ti nefunguje.
tomas2245
Profil
všetko sa zobrazí po ten minimálny odber ostatné nič... skúste sa nato pozrieť bol by som veľmi rád keby sa to vyriešilo :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na tomase2245:
Co si myslíš, že dělá „<!-------------“? Nepřijde ti podezřelé, že stránka končí zrovna tam, kde jsi při psaní usnul na pomlčce?
I kdybys ten HTML komentář napsal správně, tak ho píšeš úplně zbytečně, pokud neočekáváš, že ti na web přijdou prohlížeče vydané před rokem 1995.
tomas2245
Profil
takže sa to dá vyriešiť jedine tak že tie príkazy typu "<!-- -->" vymažem?
snazimse
Profil
tomas2245:

Jedině? Však můžeš být rád, že je to jednoduché. Ale Chamurappi říká napsat správně, ne vymazat, když ten js kód tam nechceš mít.
tomas2245
Profil
Ďakujem vám už by to malo byť ok

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0