Autor Zpráva
luxato
Profil
Ahoj,

riešim teraz taký problém. Chcem prerobiť web gustoe.sk do bootstrapu, ale šírka stĺpcov je odlišná ako tých v bootstrape.
Panely kde sú recepy s obrázkami má 230px a kde je google reklama 300px.
Mám si bootstrap customiznut na to aby jeden column mal šírku 10 pixelov a potom budem pisat classy ako col-md-23 a podobne?
alebo bootstrap na toto nepoužívať?

Pozrel som si rôzne tutorialy, ale všade robili desing z .psd kde presne pasoval na grid bootstrapu.

Ďakujem za rady.
Keeehi
Profil
luxato:
classy ako col-md-23 a podobne?
Bootstrap má vždy 12 sloupců.

Hlavně největší společný dělitel 230 a 300 je 10 a to není moc.
Taky bootstrap mi svou povahou přijde spíše responzivní a do toho pevně dané rozměry moc nesedí.

Asi bych použil něco jiného. Nebo klidně bootstrap pro ostatní věci ale grid systém bych vynechal.
luxato
Profil
tuna sa da zmenit pocet stlpcov a ich velkost pred tym ako si stiahnes bootstrap
getbootstrap.com/customize/

este by som mohol pridat rodicovskemu elementu pevnu sirku a az potom to rozdelovat do columnov.

ale asi mas pravdu, lepsie bude ked to spravim v cistom html bez frameworku.
Keeehi
Profil
luxato:
tuna sa da zmenit pocet stlpcov a ich velkost pred tym ako si stiahnes bootstrap
A nebo si jich rovnou udělat 960 a pak psát col-md-230, ale počkat, to ty už vlastně děláš, jen to píšeš jako width: 230px;

Tím chci říct, že je zbytečné ohýbat bootstrap na něco, k čemu není určen. Akorát si tím člověk přidělává práci.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0