Autor Zpráva
drabák
Profil *
Mám responzivní web, na pc se zobrazí 3 reklamy ale na mobilu se smí ukázat jen jedna podle zásad adsense. Jak schovat ty 2 zbylé když někdo přijde přes mobil? Napadlo mi dát je do divu a nastavit mu když někdo přijde přes mobil width:0px height:0px. Funguje to, ale co na to Adsense? Potože když si zobrazím zdrojový kód tak tam ta reklama v tom divu je. Sice se nezobrazí ale je tam. Co když se načítá i když mám nastaveno 0px a pak dostanu ban za skrývání reklam. Jak by se to dalo vyřešit jinak ?
juriad
support.google.com/adsense/answer/1354736?hl=en
„Hiding ad units at anytime (e.g., display:none), unless you're implementing a responsive ad unit.“

support.google.com/adsense/answer/3543893?hl=en
V poslední ukázce používají display: none;

stackoverflow.com/a/22657414/4052811
Oficiální odpověď je, že lze použít display: none;

Přečti si také: exisweb.net/how-to-use-google-adsense-on-a-responsive-website
drabák
Profil *
Díky, moc ještě se zeptám. Opravdu může být na mobilním webu pouze jedna reklamní jednotka od adsense? Nemůžou být 3 jako u pc verze webu? Nikde to nemůžu najít.
Bubák
drabák:
Nikde to nemůžu najít.
Vygůglil jsem na první pokus na slova adsense mobil počet, "pár milisekund" trvalo, než jsem to na stránce našel:
https://support.google.com/adsense/answer/1346295?hl=cs#Ad_limit_per_page
drabák
Profil *
AHA. Víš co já pořád hledám? Kousek vejš mají napsáno:

Tato zásada platí i pro mobilní weby. Kromě toho, že reklamy nesmějí odsouvat obsah pod okraj mobilního webu, nesmí se na mobilní stránce současně zobrazovat dvě reklamy AdSense pro obsah.

Tak už několik hodin hledám proč musí bejt na mobilním webu maximálně jedna reklama pro obsah a teď jak si to napsal tak mi to došlo. Nemůžou bejt 2 vedle sebe, ale jinak na webu pro mobil teda můžu mít 3 jo? Proto nemůžu nikde najít že se má zobrazovat jen 1 na mobilu.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0