Autor Zpráva
Xanomes
Profil
Dobrý den,
když absolutním odkazem vložím obrázek, který mám nahraný u sebe na webu a který podle ftp na webu je,
nezobrazí se. Zjistil jsem, že když nahraju jakýkoliv jiný obrázek a zkusím to na něm tak funguje, ale mé "staré" obrázky
nefungují. Zkoušel jsem je i smazat a znovu nahrát, ale nepomohlo to.

web: botxplore.wz.cz
id: udrzba
heslo: u403_ASCII1

Děkuji za odpověď
bestik_63
Profil
Nevadí velká písmena?
Bubák
Profil
Xanomes:
mé "staré" obrázky nefungují
Soubory obrázků jsou poškozeny nebo jde o nestandardní verzi PNG souborů, nepodařilo se mi je zobrazit i když jsem je stáhnul k sobě na disk. V hlavičce souborů je (mimo jiné):
TXtComment     Created with GIMPd

Pokud máš někde korektní verzi obrázků. která funguje, nahrej ji na web.
Xanomes
Profil
Bubák:
Děkuji, už jsem to opravil. Jen netuším co to mohlo způsobit...

Co se týče toho komentáře není to nic zvláštního, grafický editor GIMP to přidává automaticky ke každému obrázku.


Zdá se že problém způsobuje stahování obrázků přes ftp
Bubák
Profil
Xanomes:
Co se týče toho komentáře není to nic zvláštního
Nenapsal jsem jasně, proč jsem zmínil údaj z hlavičky. Znamená to, že jsem se k obrázkům dostal (tedy že adresa obrázků je správná) a zjistil jsem, v čem byly vytvořeny.

Zdá se že problém způsobuje stahování obrázků přes ftp
Nemáš náhodou nastavený textový režim přenosu souborů? Zkusil jsem to a dostal jsem podobně poškozené PNG soubory.
Xanomes
Profil
Bubák:
Nemáš náhodou nastavený textový režim přenosu souborů? Zkusil jsem to a dostal jsem podobně poškozené PNG soubory.
Zdá se že ano, ale ať se snažím sebevíc nejde mi mód přepnout. Nicméně alespoň vím kde je chyba a nebudu je zálohovat zrovna stahováním z ftp.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0