Autor Zpráva
Richard82
Profil
Ahoj chlapi,
potřebuji poradit s min-height. Prostě mě nefunguji procenta, když nastavím px, vše je v pořádku. Chci, aby se mi vše rozáthlo na celou obr a je jedno jak velký monitor máš, 15, 17, 22.. Můžete mě poradit? Díky

<body bgcolor = "#F8F8F8" style ="margin-top: 0%; margin-left: 0px; margin-right: 0px; ">
   <div style="background-color: white; min-height: 100%;">     
     Lofas     
   </div>
</body>
</html>
Taps
Profil
A neni nozne pouzit jen height?
Richard82
Profil
A co když bude text taky malý, že to nebude překrývat celou obr? Jak to potom vyřešit?
Tomáš123
Profil
Richard82:
Percentuálne hodnoty sa počítajú od nadradeného prvku. Pridaj tam: html, body {height: 100%}
Dusann
Profil
Richard82:
potřebuji poradit s min-height. Prostě mě nefunguji procenta, když nastavím px, vše je v pořádku

% pre (min/max)height znamená, že výška elementu sa počíta z definovanej výšky jeho nadradených elementov. Čiže nadradený element musí mať pre vlastnosť height definovanú hodnotu, nesmie to byť teda "auto".
Bubák
Profil
Dusann:
je nutné nastaviť pre html height:100% - v tomto prípade bude mať html výšku viewportu. A následne túto výšku zdediť na body
Což je to, co výše uvedená deklarace [#4] Tomáš123 dělá.
Dusann
Profil
Áno, prehliadol som to "html" v selektore, moja chyba. Posledné dva príspevky sú teda offtopic, môžete zmazať.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0