Autor Zpráva
groll
Profil *
Dá se nějak zrušit vršek okna? Nemyslím menu a ikonky, ale tu část s tlačítky minimalizace, maximalizace a zavření?
Případně na nějakou dobu omezit klikání myší?

Děkuji
Yuhů
Profil
ne, titulkový pruh zrušit nejde

"na nějakou dobu omezit klikání myší" je dost široký pojem. Pokud řekneš, jaký má být efekt, tedy proč to dělat, tak možná půjde poradit.
Tin
Profil
nachá se otevřít nová stránka do fulskrínu (tj. bez ničeho) viz JPW
mila
Profil
Co tahle zrušit titulkový pruh, schovat windows panel dole a zablokovat klávesnici. To mi návštěvník z mé stránky už neuteče :)
Fred
Profil
mila Nebyl bych tak při zemi. Rovnou bych zablokoval i myš a něco tam zacyklil ;-)
groll
Profil *
Nejde mi o to aby mi někdo ze stránky utekl. Ale chci spustit na určitý časový úsek např. obrázek, ale tak aby nešel zavřít. Teda alespoň ne myší a ALT+F4.

Pokud můžete ,tak mi poraďte, jak myš zablokovat a spustit ve fullscreenu. o něco jsem se už pokusil, ale pořád to nějak není ono... Je to na http://www.groll.wz.cz/ v dolním levém rohu je obrázek velkého PI, ale je hodně špatně vidět. po kliknutí na něj vyskočí okno a to chci zablokovat...

Děkuji
Tin
Profil
fulskrín najdeš na JPW: JS: window: open
mila
Profil

Nejde mi o to aby mi někdo ze stránky utekl. Ale chci spustit na určitý časový úsek např. obrázek, ale tak aby nešel zavřít.

Takže jsem to uhodl.

Vždy mě potěší, když se něco pustí a nejde to zavřít.
petr007
Profil *
Myslím že bude stačit, když to hodíš na fullscreen. Když 90 procentům běžných uživatelů naskočí fullscreen vůbec netuší která bije (F12 ani ALT+F4 neznají). Akorát aby pak nebili oni tebe:o)))
Tomik
Profil
Mohu se zeptat, z jakého důvodu, chceš uživateli házet klacky pod klávesnici?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0