Autor Zpráva
tozi
Profil
Chcel by som vediet ako možem docielit toho,že sa mi zapne hudba na stranke a bude sa dat zapinat a vypinat.Jedným kliknutim na dany obrazok.
Yuhů
Profil
prostuduj si prosím příklad na stránce
www.jakpsatweb.cz/zvuky.html
hana
Profil *
Ahoj dnes jsem tu poprve..jo přišla jsem na to jak dát hudbu na pozadí a pochopila jsem i to že se dá vypnout buď Esc nebo stop v prohlížeči, což ale jak sám autor článku http://www.jakpsatweb.cz/zvuky.html píše - spousta lidí neví. Potřebovala bych tam něco (obr. reproduktoru..to je jedno) něco co lidem dá vědět že když na to kliknou tak že se hudba zastaví.
A já právě potřebuju nějaký příkaz v html nebo něco co prostě hudbu zastaví na kliknutí. Doufám že jsem dotaz vysvětlila dostatečně. Dělám ve Frontpage. Děkuji mockrát.
peta
Profil *
hana
prvni chyba "Dělám ve Frontpage"
druha chyba "dát hudbu na pozadí"
klasicke html neni na takovou vec, jako hudba, vubec pripravene. Jestli ti to funguje, je to vylozene nahoda, ze zrovna mas prohlizec ve kterem to reseni jede. Vetsina ostatnich proste nezna hudbu.
Ano, za jistych podminek lze spustit hudbu, video, cokoliv.
Ano, za jistych okolnosti funguje vetsinou Ok FLASH.

Jsou urcite situace, kdy mi funguje toto:
http://www.volny.cz/peter.mlich/Pr/melody.htm

Konkretne prohlizec, ktery hudbu podporuje je Explorer. A konkretne zapinani a vypinani dela JS funkci play() a stop()
<form name="f">
<embed name="prehravac"></embed>
<button onclick="document.f.prehravac.stop()">STOP</button>
<button onclick="document.f.prehravac.play()">PLAY</button>
</form>

To by mohlo fungovat, vice na strankach microsoft
msdn.microsoft.com/library/
(najdi si prislusny tag, mozna pouzivas embed a prohledni si, ja a cim se ovlada)
Tin
Profil
ad peta:
prvni chyba "Dělám ve Frontpage" -- věc názoru, ale kdovíco to samozřejmě neni
druha chyba "dát hudbu na pozadí" -- zcela souhlasím, html není na hudbu dělané a hlavně hudba je na www špatně použitelná kvůli velikosti souborů. A imnsho VĚTŠINĚ lidí vadí, když má stránka hudbu na pozadí...
peta
Profil *
Tin "kvůli velikosti souborů" ??????????
Je tezky vysvetlovat cloveku, ktery zna jen Audio CD alias Waw nebo Mp3, ze jexistuje neco jako 1-20k midi, ze? :) Si klikni, mam tam aasi 40 pisnicek a zadny problem. Midi je notovy zapis narozdil od vln vave
Tin
Profil
ano, mid je hodně malej. A teď mi řekni, kolik % začátečníků si myslíš že to ví taky?!!!
btw: co máš proti FrontPage (všechno neni odpověď ;-) ), pokud vím, tak za velmi výjimečných okolností z něj vyleze slušnej kód.....;-)))))))
peta
Profil *
Tin front -tak tuhle svetlou vyjimku neznam. Asi rucne napsany kod, jinak je to nevysvetlitelna zahada, jako ufo.
Vsichni zacatecnici to vedi, doufam. Kazda slusna webka s hudbou pro web to rika, ze jedine midi, vsechny hudebni nastroje pracuji s midi, vyjimecnosti je zaznam do wav a mp3.
Neco jineho je delat CD, kde se unese i mp3.

Ktery zacatecnik by na web daval hudbu?
Takovemu je treba predem rici, ze to neni nic prijemne, kdyz je ve skole nebo v praci, pobliz sef, ucitel a najednou se ozve hudba a uz vi, ze pracovnik dela neco jineho nez za co je placenej :) A treba u toho 100 vykricniku :)
peta
Profil *
Tin jo, k tomu front, jeste...
granaty, kulomety, tanky, pechotu, letadla, nejaky ten letajici talirm meteor, mozna nejakou hvezdu, kdyz bude treba :) To by bylo, abych toho Fronta netrefil.
gaminn
Profil *
peta: Jak můžeš doufat, že všichni začátečníci to vědí? Je to přesně naopak, spíše se mi daří objevovat ty perly, kterým na pozadí hraje mp3 o velikosti pár MB. Začátečník chce mít hlavně pěknou stránku podle svých představ a taková "maličkost", jako že jeho hlavní stránka má velikost 3MB, ho nezajímá, dokonce se dá říct, že o tom ani nemá potuchy.
koudi
Profil
Velikost souboru je jedna věc, ale podle mě jde spíš o to, že je to prostě otravný. Já osobně nesnášim všechny zvuky co stránka vydává. Většinou si u počítače pouštim nějakou hudbu, takže tohle mě pak dokáže vždycky akorát *****. A mimo to jsou to stejně vžycky kraviny.
hana
Profil *
hana
:
TOXOS
Profil *
AKO SPUSTIM NA WEBE HUDBU????POOOMOOCC DAL SOM TO TAM AJ CEZ FTP A NEJDE CO TREBA UROBIT NEJAKY ODKAZ ALEBO CO?
Ondřej Strnad
Profil *
Vím sice jak se spustí hudba přejetím na odkaz, ale nevím jak se spustím hudba pouze přejetím na text. Mohli byste mi poradit? Díky
Tin
Profil
stejně jako přes odkaz, tj. <span onmouseover="......">text</span>
Pozn.: místa span můžeš použít cokoliv jiného, podle toho, jak se ti to hodí
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0