Autor Zpráva
petto
Profil
prosim vas o pomoc mam guestbook z vsevjednom.cz, pridavam ho do html stranky cez iframe ale ten si vytvori rolovaciu listu ktora mi tam vadi je to neprakticke mam dve rolovacie listy jednu z guestbooku a jednu z prehliadaca. ked som tam pridal scrolling="no" tak mi to nefungovalo nerozsirovalo to okno s pribudajucimi prispevkami spodne neboli vidiet. skusal som vseliake riesenia ktore som vygooglil asi 10 variant ziadna mi nefungovala.
chcel by som aby sa mi okno tabulky v ktore je rozisrovalo smerom dole s pribudajucimi prispevkami a aby tam nebola rolovacia lista no nedari sa mi to . dakujem za kazdu radu
zub277
Profil
petto:
Chtělo by to vidět stránku, nebo html kod toho guestbooku, ale co mě napadá dát na ten iframe třídu, a tý nadefinovat:
overflow: hidden;
petto
Profil
vyskusal som asi 1000skriptov ziadny mi nefunguje, mam totiz stiahnutu sablonu ktoru upravujem a mam taky pocit ze nieco v kode tej sablony mi to rusi ,chcel som sa opytat ci by sa bol ochotny niekdo na to pozriet keby som mu tu stranku poslal, ak hej tak mi nechajte niaky kontakt kam by som to poslal . dakujem

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0