Autor Zpráva
adam_vent
Profil
Ahoj ve spolek,
hledám responzivní kalendář akcí napsaný v HTML5. Ideálně open source. Potřebuji abych mohl dával lidem přístup k "administraci kalendáře" kde budou moci přidávat nadcházející akce bez znalostí programování. Dobré by bylo pokud by uměl u konkrétní akce zobrazit kdo tu akci vytvořil či o jakou akci se jedná např. výstava, divadlo, film,... . Přemýšlel jsem o Google Kalendáři, ale napadlo mě že tu bude mít možná někdo efektivnější řešení.

Díky,
AV
RastyAmateur
Profil
adam_vent:
To v HTML neuděláš. Bude k tomu potřeba nejlépe PHP s databází. Pak jde už udělat vše - administrace, autor, typ, vše... Ovšem to by asi pak patřilo do sekce zakázek...
Moderátor Chamurappi: Nepatřilo. Nevidím důvod, proč by se na takové zadání nedalo odpovídat veřejně (což je hlavní rozdíl zakázkové sekce oproti ostatním).
adam_vent
Profil
Aha, ok. Já myslel že nějaká open source verze kalendáře existuje. Pokud by někdo o nějaké věděl - dejte mi prosím vědět.
xaverista
Profil
adam_vent:
Pokud by někdo o nějaké věděl
Zkoušel jsi Google? Jsou tam i dema, a popřípadě si můžeš vybrat jaky chceš
PS: nemyslím tím kalendář Google :-)
davidfronek
Profil
Nejsem si jistý, jestli je to co hledáš, ale zkus se podívat na FullCalendar, teď si s ním hraju a vypadá dobře. Sice je třeba dost věcí nastavovat přes kód, ale tomu se asi nevyhneš...
adam_vent
Profil
Zkoušel jsi Google?
To je první věc co zkouším když něco nevím, ovšem je jich tam plno. Některé špatné a některé ještě horší... Tak jsem si řekl jestli tady někdo o něčem neví :-)

zkus se podívat na FullCalendar
Na první pohled vypadá dobře, v následujících dnech se na něj podívám.

PS: Omlouvám se za 8 denní prodlevu ale s prací jsem na to zapomněl a navíc upozornění na email se odesílá z podivné domény montano.levny-hosting.cz a tak u Googlu končí ve spamu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0