| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| ArdaGamesTV Profil |
#1 · Zasláno: 1. 10. 2016, 21:49:45
Zdravím lidi učím se html a css ale nejde mi jedna věc a to ta že nevím podle čeho nastavit výšku a šířku na webu a třeba i ten margin.
Porad´te mi prosím, jak a co funguje. |
||
| Keeehi Profil |
#2 · Zasláno: 1. 10. 2016, 22:21:50
ArdaGamesTV:
„nevím podle čeho nastavit výšku a šířku“ Podle toho, jak je potřeba. Na takto obecnou otázku neexistuje konkrétnější odpověď. |
||
| ArdaGamesTV Profil |
#3 · Zasláno: 1. 10. 2016, 22:26:25
dík aleaspoň za tohle :D
|
||
| RastyAmateur Profil |
#4 · Zasláno: 1. 10. 2016, 22:32:41
Přečti si JPW - Okraje. Možná pomůže :)
|
||
| Trejpa Profil |
#5 · Zasláno: 1. 10. 2016, 23:51:28
ArdaGamesTV:
Výšku nenastavuji prakticky ničemu a šířku jen blokům obalujícím stránku kvůli vystředění nebo když jich má být několik vedle sebe (sloupečky). Vnitřní textový obsah bez nastavování velikosti – šířkou se přizpůsobí a výškou natáhne obalující blok svým obsahem. |
||
|
Časová prodleva: 10 let
|
|||
0