Autor Zpráva
Vojtik
Profil
Dobrý den,
Udělal jsem si Slideshow a chtěl jsem ji roztáhnout přes celou šířku, když jsem tak udělal, tak jsem musel nastavit i výšku, ale při změně rozlišení se mi obrázek zdeformuje, nevíte jak to udělat aniž bych musel každý obrázek ořezávat na stejnou výšku v programech? Živá ukázka
Keeehi
Profil
Vojtik:
Já jsem z toho výšku smazal a stále mi to funguje.
Vojtik
Profil
Keeehi:
když smažu výšku, tak ta Slideshow bude dost velká a potřebuji ji zmenšit.
Keeehi
Profil
Vojtik:
No ale pokud chceš, aby to mělo stejný poměr stran, tak pak v důsledku to ale nemůže mít 100% šířku. Takže si vlastně nejdříve pořádně rozmysli, co vlastně chceš.
Vojtik
Profil
Keeehi:
Width 100% jsem tam jen naflákal , jelikož jsem nevěděl jak to udělat. Já potřebuji prostě udělat tu Slideshow responzivní, ale chtěl bych ji udělat přes celou šířku stránky.
Keeehi
Profil
Vojtik:
ale chtěl bych ji udělat přes celou šířku stránky
Pak jsi „Width 100% jsem tam jen naflákal“ tam naflákal správně.

Tvým základním problémem je, že tvé obrázky nemají stejný poměr stran jako plocha, kde se mají zobrazit. V podstatě jsou 3 řešení a ty si musíš vybrat, které chceš použít.
1) Obrázek se přizpůsobí zobrazované ploše -> bude nějak roztáhlý.
2) Obrázek se zvětší jen tak, aby se stále vešel celý do zobrazované plochy -> na krajích (po stranách nebo nahoře a dole) zůstanou volná místa.
3) Obrázek se zvětší tak, aby pokryl celou plochu -> na krajích (po stranách nebo nahoře a dole) se bude muset oříznout.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0