Autor Zpráva
Kaki
Profil
Zdravím ve spolek!

Je dobre pri vytvareni stranky zacit pouzivat ''nove'' HTML5 elementy?

Co jsem tak pochytil z ruznych diskusi,tak pry to nema cenu.Internet Explore 8 je nepodporuje,webove prohlizece je neumi cist a ja nevim co jeste. Zacinam se dostavat do webdesignu,tak by me zajimalo,jak to funguje v praxi.

Jinak k vyuce pouzivam Lynda.com,a nejen to,a tam je vse zapisovano pomoci HTML5. Tak jsem z toho trochu jelen.

Dikes za odpovedi.

Kaki
Keeehi
Profil
Kaki:
Co jsem tak pochytil z ruznych diskusi,tak pry to nema cenu.
Ano, zatím to moc smyslu nemá.
Mlocik97
Profil
HTML 5 elementy je dobré využívať hlavne <header><nav><main><aside><footer>, díky čomu vie vyhladávací bot lepšie zaindexovať obsah (už to využíva i google i duckduckgo, ako je na tom bing a yahoo neviem). Prehliadače umi čísť všechny tieto elementy, jediná vínimka sú len fakt staré IEčka (8 a nižšie), ktoré majú úplne minimálny podiel na trhu, pre ne je tu vec zvaná modernizr, ale myslím že ani nemá zmysl riešiť kompatibilitu z archaickými prohlížečmi.

ak nekde je že prehliadače to "neumi čisť" tak je to buď hodne zastaraly članek nebo je to blud.
Tomášeek
Profil
Mlocik97:
Nějaký zdroj, že vyhledávací robot takový obsah zanidexuje lépe? A co to vlastně znamená? Proč zrovna ta část značek, kterou jsi uvedl a ne jiné - zdroj? Co na HTML5 říkají hlasové čtečky?
Kaki
Profil
Zdarec,

takze jsem tam,kde jsem byl :-)

Ale i tak dikes.

Kaki

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0