Autor Zpráva
iiic
Profil
Ahoj

Snad se tu ptám dobře i na Bootstrap. Celkem často totiž potřebuji pověsit zaškrtnutí určitého input type radio odkrytí elementu a skrytí po kliku na kterýkoliv z ostatních radio inputů.

Bootstrap pokud vím toto neumožňuje, ale chci se o tom ujistit, protože si myslím, že tahle věc je potřeba často, tak by to tam mohlo být, ale přes všechno to googlení jsem nenašel. Jak to tedy je?

Řeším to aktuálně vlastním javascriptem, pokud by bylo v bootstrapu ale už něco přednastavené a možné zapsat pouze skrz calassy bylo by to jistě čistější řešení.

BTW jde udělat odkrytí elementu po kliku, jenže dalším click-em se element zase skryje, já potřebuji aby byl odkrytý, dokud je zvolený input type radio zaškrtnutý.
Amunak
Profil
Měla by ti stačit komponenta Collapse (podívej se třeba na ten Accordion) - nepotřebuješ pak ani radiobuttony a vypadá to mnohem lépe.

Pochopitelně pokud to potřebuješ navěsit na nějaký kus formuláře troše vlastního kódu se nevyhneš, ale může jít o jeden řádek jQuery třeba s nastavením hidden pole.
iiic
Profil
Amunak:
jó, už jsem se smířil s tím, že na to Bootstrap nic nemá a musím si nějaký ten kousek javascriptu napsat.

Accordion je dobrý, téměř to co potřebuji… jen prostě nesmí jít zase zavírat otevřená položka :D

Situace asi jako při nákupu v eshopu … konfigurátor produktu, zvolím si pomocí rádií, že chci na výrobek napsat nápis a pak se má objevit input pro nápis samotný. Po dalším kliku na 'chci nápis' se ovšem input znovu skryje, přesto že ze skupiny inputů je stále 'chci nápis na výrobku' zaškrtnutý.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0