Autor Zpráva
tayney
Profil
Dobrý den, mám problém, doplnil jsem do Joomla zdroíjaku ondex.php upravu ( rozsireni o div ) a po upraje je vidim pouze Ja v google chrome a nikdo jiny a nikde .. nevite cim by to mohlo byt ?

Doplnil jsem do original syntaxe pouze toto :

<div style="width:40px; height:40px; margin-left:840px; margin-top:-100px; position: absolute; "><a href="https://www.facebook.com/mojestranka/" target="_blank"><img src="./images/facebook.png" border="0" ></a></div><div style="width:40px; height:40px; margin-left:900px; margin-top:-100px; position: absolute;"><a href="https://www.instagram.com/mojestranka/" target="_blank"><img src="./images/instagram.png" border="0" ></a></div>

Děkuji za radu jak tento problém odstraním
Tomášeek
Profil
tayney:
Přidání divu fakt web nerozbije, resp. nezobrazí blank page.

Problém asi bude v tom, ze jsi plácnul HTML do PHP, což samozřejmě nejde. Ta bílá stránka je ve skutečnosti parse/fatal error s vypnutými chybovxmi hláškami.

Začni tím, ze si pro vývoj hlášky začneš, pokracuj tím, ze se podíváš, jak propojit PHP s HTML, aneb, ze buď musíš ukončit PHP blok, použit echo, atd.
tayney
Profil
Tomášeek:ale ja zadnou bilou stranku nevidim ? Ja vidim vse korektne..jen proste ty 2 ikony vidim jen ja v google chrome a ostatni ani tam ne a v jinych prohlizecich nevidim ani ja ..

Jinak vse slape jak ma ... díky


Tomášeek: Upravy vidim pouze JA ne stranky . Ten <div ta fyzicky normalne je .. jen neni videt nikde proste ..a syntaxe toho vlozeni je nize..
Keeehi
Profil
V té ukázce není nic co by přímo křičelo: "Chyba je tady." Pošli nám odkaz na tu stránku ať ten kus kódu vidíme v kontextu celého dokumentu.
tayney
Profil
Keeehi:
http://elektrostela.cz/
Tomášeek
Profil
tayney:
ale ja zadnou bilou stranku nevidim
To jsem z „uprava index.php Joomla - nezobrazuje se“ fakt nepochopil. Nemá to nic společného ani s index.php, ani s Joomlou.

Obě ty ikony tam jsou zobrazené, jen je ten element 100px nad hranou prohlížeče. Může za to záporný margin-top. V současné chvíli to nikdo vidět nemůže, tipuji cache ve tvém Chrome.
tayney
Profil
Keeehi, Tomášeek:
OK toto dava rozum..A ted nevim prtoze nejsem mistr v pozicovani jak to napravit aby jjsem mel ikony tam kde jsou a meli absolutni pozici a jak tedy opravit margin-top.

Omlouvam se ale je to super rychla oprava a ja zase tak kovany v tom nejsem.
Dekuji Vam


Tomášeek:
tak se asi i podarilo.. dekuji za dobrou radu

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0