« 1 2
Autor Zpráva
FilipVysin
Profil
to dělám, ale co najdu tak buď nic nedělá nebo to neukazuje podle online hráču


já jsem našel kody, ale nevím teda zda jsem tam něco udělal špatně já a nebo zda to měli špatně oni, nic méně teď nastal problém že se nám na endoře nechce zobrazovat můj web takže to s nimi teď řeším, a pak se uvidí
ProbablyYes
Profil
FilipVysin:
Odkazoval jsem tě na danou stránku proto, že jako jedna z mála negeneruje např. předem nastavený obrázek, ale nechává uživatele data jakkoliv zobrazit, bez reklamy, odkazu a podobného balastu.

Snažíš se využít hádám <progress>, v základu vypadající nějak takto:
<progress value="50" max="100"></progress>
Mnou odkázaná stránka nabízí informace z tvého serveru uložené v JavaScript proměnných. Zajímat tě bude proměnná c_players, která obsahuje počet hráčů online a m_players obsahující počet otevřených slotů.
U html tagu <progress> je tedy nutné, aby atribut value, reprezentující vyplněnost, korespondoval s hodnotou v proměnné c_players a atribut max s hodnotou uloženou v proměnné m_players.

Jednoduchým řešením, jak toto zajistit, je JavaScriptem <progress> tag načíst a hodnoty přidělit. Abys ulehčil JavaScriptu a sobě práci, <progress> pojmenuješ, například pomocí atributu id.
<progress value="" max="" id="ukazatelOnlineHracu"></progress>
V JavaScriptu si vyloupneš html tag například pomocí document.getElementById("ukazatelOnlineHracu");

Nyní tedy:
<progress value="" max="" id="ukazatelOnlineHracu"></progress> // Tvůj ukazatel online hráčů
<script src="http://minecraft-server-list.cz/status/<ID tvého serveru>" type="text/javascript" async></script> // Kód poskytnutý službou
<script> // Začátek tvého kódu
document.getElementById("ukazatelOnlineHracu").max = m_players; // Vytáhneme si tag s ID ukazatelOnlineHracu, jeho atribut max a naplníme ho proměnnou
document.getElementById("ukazatelOnlineHracu").value = c_players; // -//-
</script>

Není doufám nutné zmiňovat, že aby tahle služba znala údaje tvého serveru a dokázala tak informace o něm načíst, musíš je jí nejprve poskytnout.

Živá ukázka: http://kod.djpw.cz/cktc
FilipVysin
Profil
Díky
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0