Autor Zpráva
FilipVysin
Profil
Zdravím, udělal jsem si v html animaci padacího sněhu na web, ale potřeboval bych tam ještě udělat průhledné pozadí a nejlépe upravit na celou šířku webu

Zde je screenshot:
ctrlv.cz/o5O2
Tomáš123
Profil
FilipVysin:
Priehľadnosť sa nastavuje pomocou CSS vlastnosti opacity (zrejme by spriehľadnilo aj sneh), prípadne môžeš nastaviť priehľadnú farbu pozadia zápisom vo formáte RGBA – background-color: rgba(0,0,0,0.2) (skôr pre úplnosť, v tomto prípade zrejme nepoužiješ). Bežný prvok je predvolene takisto priehľadný, má teda background-color: transparent (toto sa zrejme zíde pre vynulovanie farby pozadia).

Toľko ku všeobecným veciam. Snímka obrazovky nám dokazuje, že si svoj problém nevymýšľaš. Nijako však neprispeje ku jeho vyriešeniu. Prilož, prosím, odkaz na živú ukážku.
FilipVysin
Profil
JS tam háže chybu Snow Falling Effect - Particle.js - živá ukázka
Keeehi
Profil
FilipVysin:
Tak když tam nenahraješ všechno, tak se nemůžeš divit, že ti javascript hlásí chyby. Buď tam můžeš nakopírovat všechny potřebné scripty a nebo, pokud je to někde veřejně viditelné, tak nám úplně stačí odkaz.
FilipVysin
Profil
Keeehi:
já tam nahrál vše, mohu hodit ty soubory na ulozto nebo video návod podle kterého jsem to dělal, návod je ZDE
Kajman
Profil
Soubory na ulozto nejsou živou ukázkou.
FilipVysin
Profil
Zde to je je to na mediafire
lionel messi
Profil
FilipVysin:

Ty si tú stránku, na ktorú ťa odkázal [#6] Kajman, neprečítal, však? Inak by si totiž vedel, že:

Co živá ukázka není?
• Odkaz na zapakovanou stránku uloženou na nějakém skladovacím serveru.


Daj to na ľubovoľný freehosting (trebárs endora.cz) alebo trebárs aj na ten kod.djwp.cz, ale kompletné (skopírovať tam všetky skripty ti radil už Keeehi).
FilipVysin
Profil
lionel messi:
Do html jsem dal html, do css jsem dal css, a do js jsem dal app.js a particles.js a píše to chybu
Ikki
Profil
A cesty máš vedené správně?:)
FilipVysin
Profil
Ikki:
ano, když si v pc otevřu to html tak to vidím
Ikki
Profil
Zašli prosím odkaz na web na kterém to máš. Tady není nic, proč by to fungovat nemělo. S tím co si napsal bych tipoval ty cesty, ale třeba ne.
Tomášeek
Profil
FilipVysin:
U sebe to vidis, protože tam mas styly i js. V te živě ukázce jsou všechny linkovane věci nedostupné vinou špatných adres.

Použij nějaký freehosting, nebo se rady nedockas. Z tebou dodaných informaci ti nelze pomoci.
Keeehi
Profil
Divu #snow_fall nenastavuj vůbec žádné pozadí. Pak bude průhledné.
FilipVysin
Profil
difrox.jecool.net/snow.html
Bubák
Profil
A v čem je teď problém, krom toho, že jsi DIVu #snow_fall nedal průhledné nebo průsvitné pazadí, podle rad, které jsi tady několikrát dostal?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0