Autor Zpráva
siadak
Profil *
Ako spravim registraciu a prihlasenie na web stranke?
tpikalek
Profil *
To jedině v PHP (nebo i ASP, ale to nemám rád). Než to někde opsat (a klidně ti to pošlu mailem i s celýma stránkama), lepší je naučit se PHP a udělat v něm celý stránky...
tpikalek
Profil *
Vlastně nepošlu - nemám tam registraci, jenom přihlašování...
siadak
Profil *
ok aj tak diky
Chamurappi
Profil
Reaguji mimo téma na tpikalka:
Ty znáš ASP?
tpikalek
Profil *
Ne, ale vymyslel to microsoft, takže jaký to může být...
Nesnáším tyhle napodobeniny (a mnohý další od MS):
MP3 --> WMA
PHP --> ASP
Asi víte, co tím chci říct. Že microsoft si ke každé věci co najde vymyslí vlastní alternativu a násilím ji pak nutí uživatelům windowsů...
Chamurappi
Profil
Reaguji mimo téma na tpikalka:
Proč nesnášíš napodobeniny? Nesnášíš jenom ty, o kterých to víš, nebo naprosto vše, co každodenně používáš? :-)
ASP je starší než PHP. Musíš si najít jiný důvod.

Není v tomto případě naopak PHP tím, co je ze všech stran „násilím“ vnucováno?
thingwath
Profil
PHP je ošklivá příšera, ale řekl bych, že s ASP to bude ještě tak dvakrát horší :-)
Lukáš M
Profil
ot:

tpikalek
v čem je wma horší než mp3?
jaký používáte operační systém?
pepsi nebo coca-cola? :)
izsak
Profil
Přihlašování na stránky pomocí ASP - princip mechanismu
Registrace uživatelů v PHP

Btw: aký mini flame ;-) Ono vlastne i VBScript je napodobenina C, všakže... A ako Microsoft vnucuje ASP rádovým užívateľom Windows-ov? Serverovú technológiu na generovanie HTML kódu asi tažko...
Chamurappi
Profil
Když už se vracíme k tématu:
Osobní stránky - startovací sada -- tam je i ono přihlašování.

Reaguji na izsaka:
Ve starém ASP jde psát i v JScriptu, což je zase napodobenina JavaScriptu, respektive LiveScriptu, respektive Mochy, což je napodobenina CEnvi, což je napodobenina C, že ano :-)
Miloš
Profil
Chamurappi se šklebí – :-) – on všechno ví (to jediné není ironie, neb on jest vzedělanější).
Asi je potřeba se pošklebovat těm, kdo neradi malého-měkkého jen proto, že je to M$-on.
Ale nezaslouží si i malý-měkký trochu fundovaného (?)posměchu ?

Když tpikalek neverbalizuje, proč nerad ASP (proto, že je od M$), letmá souvislůstka na Jakpsatwebu:
Všechny výhody PHP, které jsem popsal na této stránce, by se daly přičíst i jazyku ASP - Active Server Pages od Microsoftu. Umí skoro totéž co PHP, ale má horší přenositelnost mezi platformami (zjednodušeně řečeno funguje pouze na Win-serverech, kterých je menšina). S ASP pracuje méně lidí a mám pocit, že jsou i namyšlenější, takže se problémy v ASP nedají s nikým pořádně konzultovat.

Protože Chamurappi píše v ASP, mohla by z toho být docela slušná flame :-) …

PS.: Je Chamurappi namyšlenější?
vojtah22
Profil *
To jedině v PHP (nebo i ASP, ale to nemám rád). Než to někde opsat (a klidně ti to pošlu mailem i s celýma stránkama), lepší je naučit se PHP a udělat v něm celý stránky
Prosím, prosím, já bych chtěl, kdybys mi to poslal na vojtah22@seznam.cz

Díky moc.........
sms
Profil *
menšina). S ASP pracuje méně lidí a mám pocit, že jsou i namyšlenější, takže se problémy v ASP nedají s nikým pořádně konzultovat.
Neopsal jsi tohle z JPW? Yuhů něco takového také pronesl:)
filip186
Profil
Ten kdo dělá stránky v ASP se nejspíš zbláznil. ASP běží asi jen na serverech co vymyslel Micro$oft. PHP běží skoro na všech.
romo20
Profil *
nevie nietko html kod na odosielanie emailu z stranky?
romo20
Profil *
prosim poslite mi niekto html kod na prihlasovanie do systemu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0