Autor Zpráva
luma64
Profil
POzdravujem ! V aplikácii, ktorá mi funguje už veľmi dlho mi od jedného dňa (pondelok 17. jún) prestalo správne tlačenie vygenerovania html stránky pred tlačou.
Užívateľ si vyrobí report, ktorý vidí na monitore správne. Pod reportom je tlačítko, ktoré vyvolá javascript funkciu window.print(). Skúsil som aj vyvolanie tlače kombináciou CTRL+P Následne sa otvorí okno pre tlač.
V náhľade pripraveného reportu z vygenerovanej html stránky sa pri pohľade pred tlačou zmenia formáty:
1. chýbajú stĺpce alebo 2. v strede stránky sa urobí zastránkovanie alebo 3. chýbajú stránky atď.
Najhoršie je na tom to, že takýto stav nastane nie vždy ( 1 x z 10 ). Neviem teda nasimulovať chybový stav.
Sú však prípady, že niekedy sa mi stránka pred tlačou zobrazí správne, teda ako je vzhľad vygenerovanej html stránky.
Neviem čo spôsobuje toto správanie!
Nakoľko sa to stalo deň po víkende 15. - 16. júna mohlo ( počas týchto 2 dní užívatelia s týmto funkcionalitami nepracujú).
Môže to súvisieť s update windowsom ak nejaký bol ? Máme nastavenie update windows kedykoľvek.
Tlač na tlačiareň resp do pdf je samozrejme identická.
Nesprávnosť náhľadu/tlače je pod Edge a Chrome.
anonym_
Profil *
luma64:
Bez konkrétních informací nelze poradit. Ale to asi víš sám. Dodej odkaz na web, případně verzi prohlížeče + Win (s tím já ti nepomohu, Win nemám, ale ten kdo ano a bude chtít pomoci, tomu to může pomoci).

Jestli proběhla nějaká aktualizace se podívej ve Win, mělo by to tam jít někde dohledat. Pochybuji ale, že to s tím souvisí. Problém máš jen ty, nebo i jiní jinde?
luma64
Profil
Skúsil som spustiť aplikáciu na ďalších pc pod Mozillou. V tomto prehliadači je to správne. Pre užívateľov, ktorý túto tlač používajú - nie je ich veľa, to na ich pc doinštalujem. Topiaci sa aj britvy chytá :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0