Autor Zpráva
Zdena.K
Profil *
Založil jsem si na 10MB prostoru, který je poskytován zdarma vlastní "stránky". Hned, jakmile jsem zjistil, že nejdříve je nutné alespoň jednu z nich označit index.html to už bylo o poznání lepší. Stránky dělám ve wordu. jak mám udělat ze stránky index.html odkaz např. na stránku 1.html?
Jo a jak udělat odkaz na E-mail (jako že po kliknutí se zobrazí psaní e-maliu pro mě)?
Díky předem všem, co mě nezavrhnou :-)
Oswald
Profil *
Ahoj,
normální odkaz oděláš takhle:
<a href="1.html">text odkazu</a>

a odkaz na mail takhle:
<a href="mailto:tvuj@mail.cz">text odkazu</a>Více najdeš tady:
http://jakpsatweb.cz/odkazy_html.htm
Jake
Profil
Zdena.K
podívej se na http://www.jakpsatweb.cz/jak_udelat.htm a http://www.jakpsatweb.cz/zaklady_html.htm tam toho najdeš mnohem více.
Zdena.K
Profil *
No jo, to jsem sice zjistil, ale kde je chyba? Popíšu co mi to udělalo:
Otevřu si word, otevřu si index.html, napíšu tam, co mi všichni radí, uložím nahraju na web a.....na mojí stránce (modré barvy) se to vypsalo jako text a ne jako odkaz :-(
Pokud nevíte jak to myslím, tak mrkněte sem:
http://home.tiscali.cz/kolmi/
Oswald
Profil *
Tak to tam dej přes Vložit > Hypertextový odkaz nebo to otevři třeba v Poznámkovém bloku a napiš to tam ručně.
xarox
Profil *
Musíš to napsat do zdrojovýho kódu. jinak bych ti doporučoval nepoužívat world ale používej Microsoft Front Page. A nebo se ještě můžeš naučit samotný HTML kód, je to velmi jednoduchý.
Jake
Profil
Zdena.K
Ve Wordu se to dělá tak, že vybereš text, který chceš mít odkazem, dáš pravým tlačítkem myši na vybraný text a vybereš vylbu "Hypetextový odkaz". Do políčka "Zadejte název souboru nebo stránky WWW" napiš adresu, na kterou bude odkaz mířit.
To co ti tu všichni řekli je HTML kód a ten musíš napsat do HTML editoru a to Word není (Word je "skoroWYSIWYG"- možná ani to ne).
Hanz
Profil
Zdena.K
Vybereš text který chceš mít jako odkaz (nebo obrázek). Klikneš na něj pravým tlačítkem myši, vybereš hypertextový odkaz a jako adresu napíšeš cestu k souboru. Nebo ho ten soubor vybereš.

A email se dělá tak že jako adresu napíšeš mailto:tvuj@email.cz
Kráťa
Profil
Také jsem kdysi udělal své první HTML stránky ve Wordu (97) a rozdával to kámošům na disketě.
Anonymní
Profil *
hele a jak se dělá hypertextový odkaz v publishru
Luc
Profil *
chtela bych se zeptat, nemam s webem moc zkušeností, ale udělala jsem si layout ve photoshopu a tam sem si k tomu napsala rovnou i menu. Jak se dá udělat,aby se mi udelaly hypertextové odkazy v tom menu co jsem si tam napsala ?? třeba abych klikla na info a zobrazilo se mi tam info...díky =)
WoD
Profil *
Hele lidi kdyz uz se tu tak bavite o Hyper textu.. me tam celkem stve ze je vzdycky podtrzenej envite jak na to? aby nebyl podtrzenej?
Bubák
Profil
www.jakpsatweb.cz/odkazy.html
luhlacom
Profil *
Ahoj potřeboval bych ooradit .... Dělám stránky pomocí pozicováni a potřeboval bych udělat odkaz, aby se zobrazil jeho obsah třeba v menu stránky. Nechci to dělat pomocí iframu, zkoušel sem sem i id, ale nějak do nechapalo, abych když kliknu na odkaz v levém menu to naběhlo ve prostředním layoutu.. Jak to mam udělat ?? dík moc .:)
tiso
Profil
luhlacom
založ si novú tému v diskusii, ale najprv si rozmysli čo tam chceš napísať, to čo si napísal sem je bordel - kde je odkaz a kam ho chceš zobraziť?
btw. je lepšie vytvoriť samostatné stránky
Zmizte
Profil *
Hejky potřeboval bych pomoc....nevim jestli to pochopíte ale sem s tim:
Potřeboval bych udělat tohle:Aby někdo šel na nějakou stránku(třeba kdybych ju dělal) a hned jak by se na ní dostal by ho to přehodilo na jinou...............nevim jestli ste to pochopili ale zkuste pomoct plosim:)
Manq
Profil
Zkus si v googlu najít něco o přesměrování. Způsobů je několik.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0