Autor Zpráva
Mick
Profil
Ahoj, mám takový problém, udělal jsem stránky pomocí rámu, teď je dělám pomocí tabulek a nevím, jak udělat, aby se mi odkaz otevřel v požadovaném okně. otevírá se mi to jen v novém okně.
Prosím poraďte.., díky moc:-)
Mick
PerToon
Profil
Když tam nemáš rám, ale tabulku, tak v ní se ti odkaz otvěřít nemůže.
Mick
Profil
Tak jak to mám udělat? To mám udělat odkaz a otevřít celou novou str. jenom se změnou toho hl. okna?
PerToon
Profil
Můžeš si vytvořit stránku ve který bude to co se má vždycky zobrazovat a tu budeš pomocí php vkládat do stránky, která se mění. Ale vyžaduje to změnu koncepce webu trochu.
Mick
Profil
To znamená dělat vše v php? Jinak díky moc.
PerToon
Profil
Ne. Prostě to, co chceš aby se ti zobrazovalo všude tak vyjmeš ze zdrojáku a uložíš to samostatně a místo toho vložíš do kódu například <? include "vkladacistranka.html"; ?>
Mick
Profil
Pracuji na tom..pak dám vědět:-)
Mick
Profil
Tak nevím, nějak mi to nechodí. Ani kdyžzobrazím ten samostatný odkaz rovnou z comanderu, tak se tam nezobrazí to okolí, které by tam mělo být pořád. Má <? include "vkladacistranka.html"; ?> mít nějaké speciální místo?
PerToon
Profil
Má být tam, kde chceš aby se to vložilo. Ale na počítači ti to nepůjde, pokud na něm nemáš server. Musí to být nahrané na serveru s podporu php. Což některé free hostingy nemají. Takže jde o to kde ty stránky budeš mít.
Mick
Profil
Tak se musím prvně mrknout po nějakém free hostingu.. Tak díky moc a měj se. M.
Lukáš M
Profil
Mick
když budete začínat, tady je fajn seriál: http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=171 a pokud nechcete dokola šašit se stránkami na hostingu, může být užitečné easyphp, phptriad apod. - "nasimuluje" vám to na domácím počítači server apache s php a mysql.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0