Autor Zpráva
Honzik
Profil *
Mam formular, ale chtel bych pri jeho odeslani poslat i jinou promennou nez je v names tech imputu, napriklad nejakou ktera se vygenerovala pri nacitani toho formulare, ale nevim jak. proste na stranku s formularem prijde uz nejaka naplnena promenna treba "okno". ve formulari jsou names napr "dvere" a "stul" a ja chci po submitu, aby poslal i to "okno", takze input typ hidden naplnim oknem a pak to poslu, ale to se mi nelibi. urcite to pujde i nejak elegantneji, ne? dekuji
Lukáš M
Profil
Honzik
ne. :) co se vám zdá na <input type="hidden"> neelegantního?

ještě zpřesnění: pokud jsou názvy inputů "dveře" a "stůl" (a ty mají nějakou hodnotu, zadanou formulřem), pak nebudete input typ hidden plnit oknem, ale <input type="hidden" name="okno"> plnit nějakou hodnotou. zkrátka jsem chtěl upozornit, abychom si nepletli typ, název a hodnotu, ok? ;)
printf
Profil
Typ pole hidden je právě k tomuhle účelu stvořený. Taky se dá kombinovat metoda POST a GET (action="skript.php?okno=okno" method="post" atd...)
Honzik
Profil *
ok diky. jestli je to hidden v poradku, budu pouzivat to, pac sem moc nepochopil to kombinovani post a get :)
Lukáš M
Profil
Honzik
printf jen zmínil možnost, která by se vám možná mohla hodit, a to, že si z jedné stránky můžete nechat odeslat některá data ke zpracování metodou GET (tj. v adrese za otazníkem - například skript.php?parametr=hodnota&dalsi_paramentr=jina_hodnota) a některá metodou post ("skrytě").
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0