Autor Zpráva
mária
Profil *
chcela by som porosiť o pomoc, lebo vôbec mi to nejde tak, ako by som chcela...týka sa to použitia rámov... na stránke sú použité 3 rámy....horný a ľavý sú tam stále...v ľavom sú odkazy, na základe ktorých sa mení obsah v strednom okne... v hornom okne je súbor, v ktorom je nadefinovaná hudba...riešila som to cez rámy preto, aby hudba hrala počas celého prezerania tých súborov, ktoré sa menia v strede... ale keď tento súbor s rámami opustím a načítam tam druhý - či s ďalšími rámami alebo aj bez rámov, tá hudba stále hraje...a aj keď vypnem internet, zostanú mi tam ešte niektoré súbory, ktoré treba samostatne zavrieť......ako to mám spraviť, keď tam chcem potom načítať iný podobný súbor, ktorý má zase ale vlastnú hudbu? Vedel by mi niekto poradiť? Ďakujem...
PerToon
Profil
Dvě věci, kterých by ses měla vzdát jestli chceš udělat dobrou stránku... rámy a hudba na stránce...
Filips
Profil
Souhlasím s PerToonem (skloňuješ se? já ne) A myslím, že stímhle ti nikdo neporadí, protože všichni dělají css. Opravdu není to těžké. www.jakpsatweb.cz/css Cascading Styles Sheets

Filips
PerToon
Profil
Filips- Jo. skloňuju se. :) A ty vážně se neskloňuješ? Takže koho čeho Filips? ;) Ale to je docela off-topic... :)
Mistr
Profil
mária
Ale abysme se vrátili ke Tvému dotazu, čímž nechci zpochybňovat názor kolegů, že CSS je to, co by se mělo (z mnoha důvodů) používat.

Tak tedy: u Yuhůa jsi již byla; dejme tomu na stránce o hudbě na webu?
mária
Profil *
Dakujem vám všetkým za rady...tak sa teda s mojou viziou asi budem musiet rozlucit...ale vdaka za impulzy...pozrela som sa uz na nieco a este sa pozriem... super...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0