Autor Zpráva
hoogl
Profil *
nefunguje mi odkaz <li class="kon"><a href="">KONTAKTY</a></li> nevíte prosím jak to udělat aby fungoval,nejde ani absolutní cesta .
Mistr
Profil
To bnude tím, že nemáš uvedenu žádnou adresu. Doplň odkazovanou stránku do kódu <a href="..."> místo těch tří tučných teček.
hoogl
Profil *
Dík za upozornění,já samozřejmě adresu uvádím ,ale nefunguje.Stránky jsou v jedné složce "Qlan".
chci odkázat ze stránky" index.html" na stranku např."kontakty.html",ale prostě to nefunguje.Jako adresu zadávám např Qlan/kontakty.html nebo ../kontakty.html nebo jen kontakty.

Děkuji za pomoc
Mistr
Profil
A to je právě ta chyba. Tedy pokud jsem pochopil Tvojí otázku dobře. Odkazuješ-li se v rámci jedné složky, piš jen adresy stránek, tedy index.html.

Jo, a takové doporučení: názvy stránek a složek piš malými písmeny a cesky. Je to lepší. Například servery jedoucí na LInuxu jsou na to háklivé - rozlišují velká a malá písmenka.
hoogl
Profil *
díky za radu:)
hoogl
Profil *
nefunguje to asi se zcvoknu,není to tím že tag<a> je obalen tagem <li>,nebo je potřeba uvést odkaz i ve stylopisu např. tak to taky nefunguje--#pagehead li.kon a{
background:#CC9999; (../qlan1/kontakt.html)
pokud je odkaz mimo <li>a odkazuje na server je funkční.no nic asi to celý předělám:(
hoogl
Profil *
s tím stylopisem je to ale krvina ,už blbnu
bojars
Profil
Bežne sa vyrábajú celé menu v <ul><li><a href="adresar/stranka.html">odkaz</a></li></ul>. Aj ja to tak robím.
Nemôžem si pomôcť. Máš naozaj v tomto jasno?

http://www.jakpsatweb.cz/html/odkazy.html

http://css.maxdesign.com.au/listamatic/vertical01.htm
hoogl
Profil *
Tak ještě jednou, toto je kus kodu <li class="kon"><a href="">DOMŮ</a></li>
<li class="dot"><a href="">SLUŽBY</a></li>
<li class="kon"><a href="">kontakty</a></li>


mám složku html,ve složce mám stránky: produkt, kontakt,sup,atd.......ptrebuji, aby se mi pri kliknutí na (scc)#pagehead li.kon a{
background:#fffff;}otevřela stránka ,třeba, kontakty.html.pokud to zapíšu takto<li class="kon"><a href="">kontakty.html</a></li>otevře se bílá stránka,pokud napíšu "html/kontakty.html"
je to to samé ,prosím nerozumím tomu poraďte mi jak to napsat aby to fungovalo.Myslím ,že mám horečku.
Děkuji.
hoogl
Profil *
Fakt mám horečku,začátky jsou těžké,ne?
bojars
Profil
Ak je podzložka od stránky "html", tak by to malo byť takto:

<li class="kon"><a href="html/kontakty.html">kontakty</a></li>
hoogl
Profil *
no a to samzřejmě nefunguje ,opravdu ,nefunguje ,je to klasika vyzkoušel jsem všechno co mě napadlo :(
bojars
Profil
hoogl čo to znamená to:

...aby se mi pri kliknutí na (scc)#pagehead...
Začátečník
Profil *
Jednou měl známý podobný problém, ale odkazy mu chodily alespoň v IE a nechodily v nějakém jiném starším nebo neobvyklém prohlížeči. Až když se dala do href kompletní adresa - <a href="http://........html">xxx</a> - tak se to umoudřilo.
bojars
Profil
hoogl: akú majú tie stránky príponu? Naozaj "*.html", nie náhodou "*.htm"?
hoogl
Profil *
Bingo můžu Vám někam polat peníze,nebo něco stydím se, díky je to trapas.Díky moc
hoogl
Profil *
Dal jsem si Váš web do oblíbených snad to stačí:)
bojars
Profil
Ak sa jedná o mňa, tak to "Bingo" úplne stačí.
Mistr
Profil
Tady někdo nabízí peníze? :-))
hoogl
Profil *
Umístil jsem stránky na server ,ale odkazy opět nefungují. Píše to soubor byl smazán nebo přejmenován.
<a href="kontakty.html"> tak je napsán kod. Stránky nejsou v žádné složce. Prosím ,nevíte jak na to?
hoogl
Profil *
Už je to O.K.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0