Autor Zpráva
anonymka
Profil *
Ahojky! Mám problém. Zkouším CSS,ale myslím si, že můj problém spadá i do oblasti HTML. Takže půjdu rovnou k věci!
1)Chtěla bych udělat vyjížděcí text. Takový text, že když na něj kliknete, tak vyjede další text a kdybyste klikli na nějaký text v tom vyjetém textu, tak by Vám vyjel ještě jeden text.

2)Napadl mě totiž způsob jak podle tohoto principu udělat kvalitní vyjížděcí menu, ale takové, že by se zobrazovalo ve všech prohlížečích.

Takže, please, kdo by věděl jak to udělat (1. a 2.), tak prosím zareagujte. Hodně to potřebuju.
Předem
Danke schön!
esemeska
Profil
k tomu se musi pouziv jeste JS...normalne napozicuj to menu a dej mu display:none, ktery ma vyjizdet a pak dej odkazu, na ktery se ma kliknout udalost onClick, at se zmeni diplay toho napozicovaneho na inline
anonymka
Profil *
esemeska

k tomu se musi pouziv jeste JS...normalne napozicuj to menu a dej mu display:none, ktery ma vyjizdet a pak dej odkazu, na ktery se ma kliknout udalost onClick, at se zmeni diplay toho napozicovaneho na inline


Ahojky, já zas tak tomu nerozumím. Nenapsala bys mi spíš kód? Jeteště tak dobrá nejsem, HTML sice znám, ale takový to fígle se teprve učím. Když tak mi ho napiš, ju?
Dík moc,pa
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0