Autor Zpráva
luke
Profil *
cau,potreboval by som pomoct s jednou vecou ,stranku mam uz hotovu a forum tiez ale narazil som na problem .chcem aby sa forum otvaralo priamo v stranke tak ako je to napr
na tejto stránke.Aj schematicky mam podobnu stranku (t.j.hore logo nalavo butony)preto uvadzam ju ako priklad,ja som to skusal cez i frame ale neslo to,jak to mam spravit?pomozte.a este aj keby som to dal do toho okna neviem ako je mozne ze na vsetkych strankach(podobne ako na hore uvedenej)tam to forum presne sedi lebo ja co mam vytvorene phpbb tak tam je kopeco blbosti dokolecka okolo tej hlavne tabulky reklamy a vselico ine a keby som to dal do toho ramca tak by ta tabulka s toho fora presne nevykrila lebo tam boli v tom frame aj tie blsiti okolo dufam ze ste pochopili co myslim lebo sa to tazko vysvetluje.
nightfish
Profil
co si zkoušel? co nešlo? čeho potřebuješ dosáhnout?
nechceš to popsat trochu srozumitelněji?
luke
Profil *
ona sa to ani moc lepsie neda vysvetlit .keby niekdo bol ochotny pomoct,bol by som fakt stastny ja by som mu ked tak aj poslal celu stranku zo zdrojakom,tak ked niekdo moze nech mi necha hocijaky kontakt (icq.msn)a ja sa mu ozvem,fakt by som bol strasne vdacny
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0