Autor Zpráva
aRtFULL
Profil
Zdravim,
pred par dny jsem na internetu nalezl skvele vysouvaci menu, ktere funguje pouze s pomoci CSS a seznamu UL, LI.
Menu je opravdu skvele a tak jsem jej take pouzil, ale pri tom, kdyz jsem jej predelaval pro me potreby do jineho grafickeho vzhledu a pridaval dalsi polozky jsem narazil na celkem dost kuriozni problem.

Kdyz se pokusim pridat vice polozek v hlavni nabidce, od ktere se smerem dolu po najeti kurzoru otevre submenu, tak se mi napriklad delsi nazvy zalomi pod sebe, coz jsem vyresil pridanim znaku   mezi delsi nazvy.

Tim se to sice vyresilo, ale menu se jakoby do sebe scvrklo a prekryva se.
Jednoduse receno nemuzu prijit na zpusob, jak mezi jednotlivymi polozkami v menu udelat dostatecnou mezeru, aby se neprekryvali.

V IE se menu polozky dokonce zarovnaji pod sebe a ve FF se polozky prave prekryvaji a nelze mezi nimi udelat mezera.

Menu naleznete na zkusebni adrese : MENU

CSS ja osobne jakz takz zvladam, ale uz si s timhle hraju asi den vkuse a proste nemuzu na to prijit. Zkousel jsem samozrejme i nastaveni pevne sirky WIDTH a take samozrejme i MARGIN, ale nic nepomohlo. Proto si myslim, ze se jedna o dost kuriozni pripad.

Predem dekuji za vsechny dalsi prispevky a rady.
PerToon
Profil
Proč zakládáš potřetí stejný téma? Spamuj si jinde.
aRtFULL
Profil
Proč zakládáš potřetí stejný téma? Spamuj si jinde.

protoze mam zkusenost s tim, ze na nekterych forech se mi odpovedi nedostane v urcene kategorii, tak takovy prispevek napisu i do dalsich podobnych kategorii. A myslim, ze o spamu tady nemuze byt rec, protoze z tohoto linku nemam zadnou reklamu, ani zadny jiny zisk .o)
jozob
Profil
aRtFULL
Ak je to menu skvelé, potom ja som dobil Berlín skôr ako Stalin.
Radek Hrabůvka
Profil
A myslim, ze o spamu tady nemuze byt rec
Záleží na tom, jak definuješ spam. Zákon pojem "span" nezná, jen "nevyžádané obchodní sdělení".
Většina lidí chápe "spam" jako hromadně šířené sdělení, které zdržuje ;-)
jozob
Profil
Čokoľvek zbytočné je SPAM :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0