Autor Zpráva
MaBo
Profil *
Dobrý den

Udělal jsem si podle Vašeho návodu stránky.Sice jsou na FTP zatím nahrány jen proto, aby jsem se mohl podívat jestli zatím fungujou...UDělal jsem si orientačně návrh stránek a uploadoval jsem je na FTP.Jenže po zadání adresy a následném stisknutí Enteru se mi jen objevila reklama a nic vím.Vůbec nevím čím to je a o něčem podobném jsem tady ve fóru nikde nečetl.Tímto Vás prosím o pomoc.Pro Vás to je jistě jen maličkost, ale pro mě to je zaítm neřešitelný problém :-) Odkaz na stránky je:

www.bassdome.wz.cz

Stránky jsou dělané v programu Webster a nahrávám je na FTP pomocí Total comanderu.
Za případnou pomoc předem děkuji.

MaBo
dvd811
Profil
Takto vypadá zdrojový kód tvých stránek:
......<FRAMESET COLS="215,1500"><FRAME NAME="menu" SRC="www\menu.htm">
<FRAMESET ROWS="30,120"><FRAME NAME="nadpis" SRC="www\nadpis.htm">
<FRAME NAME="main" SRC="www\main.htm">
</FRAMESET>...

ale správně je to takto:
<FRAMESET COLS="215,1500"><FRAME NAME="menu" SRC="www/menu.htm">
<FRAMESET ROWS="30,120"><FRAME NAME="nadpis" SRC="www/nadpis.htm">
<FRAME NAME="main" SRC="www/main.htm">
</FRAMESET>

tzn. ty lomítka u např. www/nadpis.htm patří obráceně,
www\nadpis.htm je špatně
www/nadpis.htm je správně
Radek Hrabůvka
Profil
www.jakpsatweb.cz/clanky/lomitka-tecky.html#lomitko
Tin
Profil
a další věc, musíš nastavit reklamu od WZ do nějaké stránky, automaticky ti jí dali do indexu, ale protože to je jen definice rámové struktury, která nemůže obsahovat zobrazitelný obsah (ale ta reklama se chce zobrazit) tak to ukáže jen tu reklamu, ale ne ty rámy
MaBo
Profil *
Moc děkuji.Nečekal jsem že mi odpovíte tak rychle.Jdu to zkusit.Pak dám vědět jestli to jde.Moc děkuji
Tin
Profil
Když na to příjde, tak se tu odpovídá hodně rychle. Vlastně kolikrát to je závod, kdo dřív ;-)
MaBo
Profil *
Už to jde!!!Moc Vám děkuji.Jdu na stránkách dále pracovat.Kdyžtak se někdy mrkněte na:

www.bassdome.wz.cz

Jsou to stránky týkající se hudby.Hlavně tedy co se Dardcoru,Speedcoru a Hardstylu týče.Jsme DJové z Frýdku-Místku, tak si chceme udělat takovou malou reklamu :-)

Ještě jednou moc děkuji za radu.
S pozdravem

Boris Martinek
Gekon
Profil
MaBo
Upřednostňuji Tekk - step :)
dvd811
Profil
Nejede mi to ve FF!
Tin
Profil
nemělo by být doctype frameset?
Radek Hrabůvka
Profil
dvd811 V cestě k obrázkům a v odkazech musí být taky správné lomítka, jinak to FF nevezme (Opera a IE to spolkne). MaBo to bune muset opravit.

MaBo Nečekal jsem že mi odpovíte tak rychle. Správně ses zeptal, a tvůj "problém" byl klasický, typu nezobrazuje se "něco".
MaBo
Profil *
Lomítka se pokusím opravit.Moc děkuji za rady.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0