Autor Zpráva
Terka
Profil *
Potřebuju poradit. Když mám uložený obrázek ve fotogalerii na lidé.cz a dám si ho na svůj blog, zústane mi na blogu obrázek, když ho vymažu s fotogalerie na lide.cz?napište mi prosím do návštěvní knihy na blogu
Hugo
Profil
To zalezi jak ho na svuj blog das. Pokud ho jen nalinkujes (coz neprimo vyplyva z toho co jsi napsala), tak nezustane. Pokud ho tam vlozis fyzicky, tak tam samozrejme zustane.
koukee
Profil *
potrebuju pomoct, sem absolutni zacatecnik, a pustila sem se do webovek, jde mi to celkem dobre,ale mam par dotazu? co mam delat, kdyz chci mit na pozadi cely stranky fotku? jde aby po spusteni stranky zacala hrat pisnicka? a navic kdyz tam chci mit obrazky, misto fotek tag mam takovej tem prazdnej ramecek s cervenym krizkem....:( poradi mi nekdo plosiiiiiiiiiiiiiim
koukee
Profil *
jo a este....... takovej blbej doatz...kdyz sem udelal novy okna, jak se do nich dostanu, tag abych je udelala stejne jako tu titulni stranku??? kdyz ne ne kliknu otevre se mi prehled neceho v mym compu:(
Petr Slezák
Profil
koukee: nooo obrázek na pozadí např. v Frontpage se vloží:
V záložce Normal, kontextové menu(pravé tlačítko) Page Properties karta Background sekce Formatting
Ale vloží se násobně, zatím jsem nepřišel na to, jak ho nastavit jen pro jedno zobrazení.
Petr Slezák
Profil
Poradí někdo ... <br>
Mám fotogalerii obrázků - miniatury, a na základě kliknutí na obrázek otvírám okno s náhledem na obrázek - zvětšený.
Měl jsem dělanou vazbu 1:1 - miniatura a detail.
Nešlo by to pomocí scriptu? Jde o publikaci na CD, nemohu použít podporu serverů - PHP apod.
Nebo funguje někomu zadat zdroj obrázku jako proměnnou? (img src=promenna) ?!? Dík
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0