Autor Zpráva
Celebi
Profil
Potřeboval bych udělat design zhruba podobný jako na www.serebii.net/index2.shtml , ale s tím rozdílem, že by menu dosahovala pouze do konce obrazovky a prostředek by byl v rolovacím divu (pomocí overflow: auto).
Poraďte mi jak bych asi měl udělat, aby za každé velikosti obrazovky, v každém prohlížeči se zobrazilo menu pouze po konec obrazovky s tím, že horní logo má pevnou výšku.
Aby se obsah do menu správně vešel atp. už mám vyřešené. Zajímá pouze základní konstrukce.
Může to být klidně v tabulkách nebo celé v divech. To je mi jedno.
lopik
Profil
pouzi ramce
Pajuc
Profil *
Příliš jsem to nepochopil, ale snad ti pomůže tento odkaz s článkem Náhrada chybějící podpory position: fixed. V něm je popsána finta, jak dosáhnout toho aby se menu neustále drželo na stejném místě obrazovky.
peta
Profil *
Celebi
"ale s tím rozdílem, že by menu dosahovala pouze do konce obrazovky a prostředek by byl v rolovacím divu (pomocí overflow: auto"

Jak takovy popis chapat? Co treba jedoduchy obrazek? Pekny obrazek je nkdy za vsechny slova, zlast, kdyz se nepodari najit ta spravna.
Tam tech menu je hned asi 5. Babo vyber si.

Treba, jak je tam vlevo seznam tech anime a pod, tak nna me strance by tam bylo jen jedno z toho a vetsim pismem, abych zbytecne nezahlcoval ctenare informacemi, ktere ho treba nezajimaji.
To vpravo na strane, to je celkem slusne, 4 obrazky, malo textu, jen take nechapacka vyznam.
Pak tam je jedno menu nahore, ale to nastesti je tak male, ze nejde precist.
Dalsi menu je uprostred, jakysi seznam epizod.
A to pate je dole, s kopyrajtem, ale to nastesti take nejde precist.

Mno, a jinak teda fakt nechapu, o co jde.
Cili jednoduchy obrazek, jak to je spatne a jak by to melo byt.
A jestli se to tyce CSS, pak by mozna bylo fajn dat to do CSS
Bubák
Profil
http://css.interval.cz/priklady/priklad-15-1.htm
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0