Autor Zpráva
Red Button
Profil *
pouzil som kod:
<embed src="1.mp3" autostart="false" width="128" height="32">
<noembed>Plugin neni nainstalovany.</noembed>

vsetko mi ide v pohode, ale ako mam spravit ked mam napr 1.mp3 , 2.mp3 , 3.mp3 ?? aby to prehravalo zaradom? (skonci jedno, pojde na druhe)
thnx
koudi
Profil
Jestli ti můžu poradit, tak na web žádnou hudbu nedávej.
Red Button
Profil *
ale preco to kazdy pise??? :( tak ja robim web pre moju skupinu, a uz mi gitarista poslal nejaku hudbu, tak to chcem dat na uvodnu stranku tak chcem aby boli za sebou... :( co zato ze budem mat vlastne nahrane, vytvorene MP3 na wz ta mi to zmazu?
Mistr
Profil
Red Button
Ještě jeden postřeh: počítej s tím, že soubory v MP3 jsou poměrně objemné, takže bude trvat nějakou dobu, než se stáhnou. A v tu dobu již třeba ani uživatelé nebudou na Tvých stránkách...
Red Button
Profil *
no ja vim, ale tak ked dam autofalse="true" tak to zacne samo hrat a aj stahovat dalej pesnicku, takze si ju navstevnici vypocuju... no a ohladom velkych suborov, no viem ze zvycajne MP3 su dost velke, tak ale da sa zmensit velkost podla toho ako je spravena... no a ked maju weby celosvetovych skupin vo flash sa im tam pusta hudba? a kvalita vyborna? ako to potom robia? zmenia na nejaky neznamy format ktory bude mat 100 KB ale kvalita jak z original CD? :P ja som len chcel do embed dat aby sa tie MP3 dalej menili :(
mr.goodliving@centru m.sk
Profil *
Skúsil by som tie MP3jky spojiť nejakým programom, napr. Audacity (je to free, najdeš to na stahuj.cz).
A myslím že keď tým MP3jkam dáš bitoví tok okolo 64kb/s tak to nikomu prekážať nebude, a ja si myslím že je to cekom dobrá kvalita. A neviem isto, ale sa mi zdá, že MP3jky sa dajú stremovať, čiže sa sťahujú a počúvaju naraz a tym padom, bude hudba isť každému, kto ma net rýchlejši ako 64kb/s, a najpomalšie DSL-ko na Slovensku ma 128kB/s takže to nebude problém. Ale urobil by som ešte jednu verziu bez tých MP3, v prípade, ak by mal niekto momentálne veľkú agregáciu alebo používa Dial-up pripojenie, mikrovlnku, EDGE...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0